Przejdź do treści

O pastelowych różach

Uwielbiam motyw z różyczkami i nie raz gościł on na moich paznokciach. Jest bardzo subtelny i dziewczęcy. Wybierając lakier hello marshmallow od Essence wiedziałam że na nim zmaluję właśnie różyczki. 

I just love the rose motives and there is a lot of times when I used them on my nails. It’s very delicate and girlish. When I was choosing the hello marshmallow nail polish I knew it’s the one that I’m going to use as a base for my roses.

Mimo że wiedziałam jakie lakiery z nowej odsłony serii colour&go są- beznadziejne, gdy tylko zobaczyłam ten odcień wiedziałam że musi trafić w moje łapki. Lakier ma piękny pastelowy odcień fioletu z zatopionym niebieskim shimmerem. Właściwie ten odcień jest prawie identyczny jak Essie buy or not to buy– no może o ton ciemniejszy. Mimo tego że Essie posiadam, to ten musiałam kupić, jest taki piękny. 
Even though I was aware of a fact that some of the lacquers of a colour &go collection were just awful – still when I saw this one I knew I must have it. The shade of this nail polish is pastel violet with blue shimmer. It’s almost the same as Essie buy or not to buy – maybe a little darker. Even though I own the Essie, I had to buy this one, it’s just so pretty.
Tu widać delikatny shimmer- totalnie niewykrywalny na paznokciach.  Here we can see a gentle shimmer – completely invisible on nails.
Lakierem bardzo ciężko się malowało- bomblował niemiłosiernie jak to lakiery essence, ale męki zniosłam bo wiedziałam że to co stworzę będzie rekompensowało mi ten trud. 
Co do zdobienia- ostatnio na moim profilu FB umieściłam link do filmiku instruktażowego jak zrobić ładne róże- są ona niewiele trudniejsze niż te, które malowałam do tej pory, jednak wyglądają bardziej efektownie.
Zdobienie bardzo dziewczęce- myślę że jak będę jechała na jakiś wesele to idealnie się nada (szkoda jednak że żadnego wesela nie mam w planach)

The lacquer was quite hard to operate on nails – it bubbled all the time, as the Essence nail polishes are used to. But somehow I got through it because I knew that the final effect will compensate for all the trouble.
About the design, recently on my Facebook page I put a link to a clip with instructions how to create nice roses – not much harder to do than those I was making by now. But still it’s more effective.
The design is very girlish – I guess If I would be going to a wedding it would fit perfectly (unfortunately I don’t have any in my future plans)
A teraz pytanie- czy chcecie bym i ja zrobiła tutorial jak zrobić takie róże? Nie wiem czy jest sens skoro ja sama robiłam je z filmiku, ale chętnie coś takiego stworzę jak tylko będziecie chciały.
And now a little question – would you like me to create a tutorial showing how to make a roses like those? I’m not sure if there is even a point of making my own tutorial, because I used one to create my roses. But if only you want me to, then It will be done in a minute.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *