Blog

O Lisku na Orly GelFX

Grudzień to był dla mnie ciężki miesiąc- moje pierwsze stracie z obławą świąteczną w Marchewkowym Studiu… Powiem jedno- Marchewka Zombi. Nie możliwe? A jednak.
Praca od rana do nocy to chyba jednak zbyt dużo na jedną rudą duszę- no ale co zrobić jak chce się wszystkich uszczęśliwić ładnymi, świątecznymi paznokciami. Jednak- mam już dosyć czerwonego, renifera i śnieżynek- dosyć na ten okres- pora na bardziej noworoczne zdobienia. Muszę zacząć przeglądać paznokciowe trendy na ten rok 🙂 Jakieś podpowiedzi??
autorka <klik>
No ale nie miałam smęcić o nadmiarze pracy- bo to w końcu bardzo dobrze że mam co robić 😉
Dzisiaj przychodzę do was z moim drugim zimowym zdobieniem. I tym razem nie ma tu śnieżynek 😀 Ani reniferów, ani nic co się ogólnie kojarzy ze świętami. Tym razem mamy zimę, śnieg i… lisa.
Tak. Bo co Marchewki lubią najbardziej? (poza swoim Lilolkiem i Panem A?) LISY!
Jakiś czas temu przeglądając instagram natrafiłam na bardzo przyjemną ilustrację małego liska siedzącego pod drzewkiem choinkowym z szaliczkiem na szyjce. Od razu wiedziałam że ta ilustracja będzie moim kolejnym mani! No i tak było. Po słodkim Misiu przyszła pora na słodkiego Lisa (A co do Misia- wygrałam nim konkurs organizowany przez Euro Fashion– podjarka^^)

Zdobienie jest wykonane na hybrydzie od Orly w systemie GelFX. Kolor to delikatny, lekko brudny błękit zwany Gumdrop. Świetnie kryje po dwóch warstwach i przyjemnie się nosi. Hybrydy od Orly są wyjątkowo trwałe i nie sprawiają że paznokcie są grubsze. Po prostu wyglądają jak pomalowane lakierem do paznokci co jest wielkim plusem. 

Jak wam się podoba mój lisi kolega?
A tak w ogóle to chciała bym życzyć wszystkim by rok 2016 był najlepszym rokiem na świecie 🙂 I w ogóle spełnienia marzeń- bo można. Ja w 2015 spełniłam jedno swoje marzenie i wierzę że jak ktoś chce to może. Co nie?
Miłego 2016 roku
Marchewka :*
Udostępnij

Komentarze:

 • Lakierowy kuferek

  2 stycznia 2016 at 13:57

  Śliczny ten lisek 😀

 • Alica - lacqueredobsession.com

  2 stycznia 2016 at 14:01

  That's so cute! I'm always admiring your work on Instagram 🙂

 • malenka

  2 stycznia 2016 at 15:50

  Urocze lisiątko w iście zimowym zdobieniu 😉
  Nie zazdroszczę Ci ciągłego malowania podobnych rzeczy masie klientek, ale spoko mi się święta w tym roku po pracy w home&you też czkawką odbijają 😛

 • Zzielona

  2 stycznia 2016 at 22:20

  Przepiękny jest ten lisek!!!

 • Malvina

  2 stycznia 2016 at 22:28

  Lisi kolega się podoba 🙂 a zdobienie całkiem oryginalne 🙂

 • the Cieniu

  3 stycznia 2016 at 00:49

  Cudny jest ten lisek! <3

 • Wiola

  8 stycznia 2016 at 13:10

  Lisek jest wspaniały ^^
  Planujesz może jakiś post na temat trendów na 2016? Widzę na fb i Insta dużo ładnych zdobień i wzorów, ale pewnie jest ich jeszcze więcej 🙂

Zostaw odpowiedz