Przejdź do treści

O Milczeniu owiec- czyli projekt książka

Pora na kolejne podejście do Projektu-Książka. Tym razem padło na kryminał.

Miałam wiele pomysłów na tytuły książek podchodzące pod gatunek kryminału- jedynym problemem był fakt że żadnej nie czytałam, za to oglądałam film, który powstał na podstawie właśnie danych dzieł. Na początku chciałam postawić na szwedzką Sagę Milenium, ale że widziałam u kogoś inspirację tą książką to wybrałam coś innego- a właściwie to wybrał mój Pan T. Padło na Milczenie Owiec (akurat z moim Panem T oglądamy nowo powstały serial “Hannibal” i jesteś tak go naszło na podrzucenie mi takiego pomysłu )

Nie powiem- to nie było łatwo, ale efekt mnie zadowolił- nawet przeszedł lekko moje wyobrażenie- wyszło całkiem całkiem – zresztą same oceńcie. 

Cały środkowy palec zmalowałam farbami akrylowymi- nawet na bazę białego lakieru nałożyłam białą farbę by łatwiej się malowało detale- był to strzał w dziesiątkę, bo dzięki temu farba nie ślizgała mi się po płytce, jak to zdarzyło się w przypadku zdobienia do Igrzysk
Nie urywam że po zmalowaniu głównego motywu, na pozostałe paznokcie nie miałam pomysłu- dla tego zrobiłam gradient, który nie do końca zgrał mi się z głównym obrazkiem. 

Wszystkie prace wykonywane na zabawę z książkami są pokazywane co tydzień na Polskich Lakieromaniaczkach, natomiast zgłaszać można się TU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *