Przejdź do treści

O Igrzyskach śmierci w kolejnej odsłonie paznokci do Projektu-Książka

Oh, muszę przestać pisać że coś zamierzam dodać a potem zapomnieć się z tego wywiązać 🙂 Wczoraj pisałam że stworzyłam dwa książkowe mani i jeszcze tego samego dnia je opublikuję… niestety miałam taki nawał pracy że zapomniałam, ale o tym później.
Well, I have to stop making commitments and then just forgetting about them Yesterday I wrote that I created two book related mani and that I would publish them same day… Unfortunately I had so much to do that I completely forgot to do it, but more on that later.

Kolejną inspiracją do projektu była seria książek “Igrzyska śmierci” Suzanne Collins. Bardzo spodobała mi się ta książka i dosyć szybko przez nią przebrnęłam. Nie ukrywam że z wypiekami na twarzy wyczekuję filmowej kontynuacji- pierwsza część bardzo mi się spodobała i wierzę że dwie kolejne nie będą gorsze.
Te płomienie, które widać na moich paznokciach są wykonane akrylami- myślę ze wyszły dosyć realistycznie. Kosogłos jednak zmalowałam zwykłym lakierem.
My next inspiration was the series of “Hunger games” books by Suzanne Collins. I enjoyed this books very much so I got through them preety fast. I won’t pretend that I’m not waiting for the next part of a film adaptation of this books – the first one I liked a lot and I believe that the next will be just as good.
Flames that you can see on my nails are done with acrylic – I suppose they came out quite realistic. Mockingjay on the other hand is made by ordinary nai polish.
KLIK
Co do mojej zwłoki z dodaniem postu- już się tłumaczę. Otóż… wczoraj podjęłam wyzwanie przerobienia szablonu blogerki Tamit24 i właściwie pół dnia zeszło mi na planowaniu i później wdrążaniu w życie mojego pomysłu. Nie powiem- jestem bardzo zadowolona z wykonanej pracy, a sama właścicielka jest oczarowana swoim odpicowanym blogiem. 
Bardzo mnie to cieczy.
Dziękuję Ci Paulinko za miłą współpracę
About my delay in adding a post – here I am explaining myself. Well… Yesterday I undertook the challenge of transforming the layout of Tamit24 blog and it took half of my day just to plan it and then I’ve brought my ideas to life. I’m very content with my work and the owner herself is amazed with the new blog now.
It makes me very happy.
Paulina, thanks for such a pleasant cooperation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *