Przejdź do treści

O wynikach sów parę

Nie od dzisiaj wiadomo że Jelonki lubią marchewki… a czemu by i Marchewki nie miały polubić Jelonków?
Jeśli ktoś się domyślił o co chodzi to fajnie, jak nie to zapraszam na

Nie powiem- wybór tej jednej osoby, którą uszczęśliwię nie był łatwy… sporo kreatywnych pomysłów na wasze blogi do mnie napłynęło, ale niestety nie mam tyle czasu by wszystkich uszczęśliwić i wybrałam tą jedną osobę, której pomysł na bloga najbardziej do mnie przemówił. 
Od razu powiem że osoba ta prowadzi bloga, którego bardzo lubię czytać i uważam że jej pomysł jest bliski memu sercu. Do tego uwielbiam jelonki więc to będzie czysta przyjemność wykonać coś z tym uroczym stworzeniem… (teraz zastanawiam się czy osoba o której mówię już się domyśliła że o niej mowa…)
By potrzymać was jeszcze chwilę w niepewności umieszczam załączony opis wymarzonego bloga do zgłoszenia:
“Moja wymarzona wizja bloga przede wszystkim jest minimalistyczna, ale jednocześnie nie “techniczna”. 🙂 Chciałabym aby był z wesołą nutką, ale nie infantylny. Moje kolory, to szary i biały. Dodatki w kolorze intensywnego różu lub np.kobaltu i wariacji na ten temat 😉 Oczywiście chciałabym też, żeby gdzieniegdzie przebiegał Bambi lub też pojawiał się np w formie kopytek ;D “
A więc blog, który postanowiłam odświeżyć to bambiaboutbeauty
Gratuluję 🙂 
Zaraz do ciebie napiszę by ustalić pozostałe szczegóły co do czasu wykonania szablonu (od razu uprzedzam że wykonaniem szablonu zajmę się najszybciej za tydzień)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *