Przejdź do treści

O Warszawskim spotkaniu lakierowych maniaczek

W ostatni weekend miałam przyjemność poznać wiele lakierowych maniaczek… a wszystko dzięki trzem cudownym osobą, którym chciało się zorganizować spotkanie w warszawie-lacquer-maniacsaalimkaa i zumaluje. Dziewczyny wykonały naprawdę świetną robotę! 
A więc zapraszam was dzisiaj na moją relację z pobytu w Warszawie

Moja podróż na spotkanie z Lakieromaniaczkami zaczęła się bardzo wcześnie- by dostać się na 13 do Warszawy musiałam wstać… przed 4. Pierwszym kierunkiem jaki obrałam był Gdańsk- tam pojechałam SKM’ką, by następnie przesiąść się na Polski Bus, który bezpośrednio zawiózł mnie do stolicy.

Nie powiem- troszkę panikowałam bo miałam sama trafić do miejsca docelowego, a w Warszawie byłam pierwszy raz. Ale jakoś sobie poradziłam i z małym poślizgiem stawiłam się w lokalu Figa, gdzie to odbyło się nasze spotkanie.
Od lewej: ZosiaMaviaKarotkaMania.
Zaproszonych dziewczyn było naprawdę sporo i niestety nie byłam w stanie ze wszystkimi porozmawiać, nad czym ubolewam, mam jednak nadzieję że w przyszłości uda mi się to nadrobić. Nie powiem – byłam też lekko onieśmielona takim tłumem, dla tego usiadłam sobie w koncie przy osobie, którą znam i z która miałam spędzić cały dzień (bo wraz z nią nocowałam w Warszawie) czyli Tamit24.
strasznie grubo tu wyszłam ;/
Na szczęście szybko się otworzyłam, zaczęło się gadanie o lakierach, podziwianie paznokci i wymienianie się spostrzeżeniami lakierowymi- po prostu lakierowa masakra 🙂
Łapki od lewej: Moja, Tamit24 i B. 
Na spotkanie przybyły też przedstawicielki firm Vipery i Pierre Rene prezentując nam nowości marek- tu największy szał robiły gittery Vipery
Na koniec wszystkie dostałyśmy “małe” upominki. Nawet nie zakładałam że będzie tego aż TYLE! Dosłownie martwiłam się że się z tym wszystkim nie zabiorę z powrotem do domu- na szczęście miałam pojemną torbę.
Oczywiście jestem też ciołkiem i nie zrobiłam zdjęć… ale mam to uwiecznione na telefonie- więc pokażę wam tylko ile tego było :
A tu sponsorzy spotkania :
Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie na spotkanie, za wszystkie prezenty i za świetną organizację! Już wiem że chcę więcej 🙂
Pozdrawiam 
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *