Przejdź do treści

O Toggle To The Top

Serię postów zimowych uważam za otwartą w pełni 🙂 U mnie to już drugi post z wykorzystaniem cudownych, zimowych wzorów jakie to można znaleźć na płytce do stempli od Born Pretty Store– ja ją dosłownie pokochałam! Zresztą nie tylko ja 🙂 
Dzisiaj w towarzystwie lakieru Essie Toggle To The Top prezentuję śliczne śnieżynki

Toggle To The Top z kolekcji Shearling Darling zachwyca od pierwszego spojrzenia- jest to żelek z zatopionym bordowo-czerwonym glitterem, który pięknie mieni się w słońcu. Lakier ma cienki pędzelek, a przez sporą ilość glitteru malowało się nim dosyć trudno. Z jednej strony był żadki i zalewał skórki, z drugiej przez mocne napakowanie brokatem robił się gęsty i mocno smużył. Dla tego dwie warstwy to było minimum. Jednak wybaczam mu tą niedoskonałość za piękny, dwuwymiarowy bordowy kolor z czerwonym błyskiem- idealny na święta jak i na romantyczne wyjście z ukochanym. Zmywało się go jednak dosyć ciężko przez spore naładowanie błyszczącymi drobinkami.

Te urocze śnieżynki wykonałam za pomocą płytki od BPS, którą to możecie zobaczyć TU 
Płytka jest zachowana w typowo zimowej stylistyce- znajdziemy na niej całopaznokciowe motywy przywodzące na myśl ciepłe swetry jak i właśnie śnieżynki.
Co myślicie o pięknej bazie jaką jest Essie Toggle To The Top uroczych śnieżynkach? Ja jestem zauroczona takim zestawem 🙂 Idealnie wpisuje się w klimat świąteczny.
A jutro u mnie na paznokciach spadnie śnieg! Czyli coś bardziej kreatywnego niż stempelki, które ostatnio mocno eksploatuję.

Miłego wieczoru.
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *