Przejdź do treści

O szampańskim Ikat Print

Hej wszystkim wczesnym porankiem 🙂 
Dzisiaj przychodzę do was z porcją zdjęć jednego z ładniejszych piasków jaki mam w swojej kolekcji- a jest nim Catrice Crushed Crystals o nazwie OYSTER & CHAMPAGNE.

Crushed Crystals to seria lakierów o wykończeniu piaskowym, która pojawiła się jakiś czas temu w szafach Catrice. Ten konkretny, jaki wpadł w moje łapki jest piaskiem o ślicznym, szampańskim odcieniu wymieszanym z mniejszymi i większymi kawałkami różowych drobinek. Całość prezentuje się naprawdę ładnie. Jest taki delikatny i spokojny.

Sam lakier kryje dosyć słabo- by całkowicie pokryć płytkę by nie było widać wolnego brzegu trzeba nałożyć 3 warstwy piasku, a jako że jest to lakier z dużą ilością brokatu może sprawiać problemy przy zmywaniu. Za to trzymał się u mnie naprawdę świetnie- ponad tydzień z nim chodziłam. 
Oczywiście nie była bym sobą jak bym ten lakier nisiła solo- musiałam do niego dorzucić jakiś aztecki akcent- i tu znowu postawiłam na ikata print, który idealnie skomponował się z moim, ostatnio ulubionym sweterkiem w podobne wzory 🙂

Co myślicie o tym lakierze? Spodobał się wam tak jak mi?
Miłego dnia Uszatki
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *