Przejdź do treści

O słodkiej Pamplemousse od Bourjois

Ikat Print mnie ostatnio całkowicie zauroczył- znowu mam fazę na tego typu zdobienia, a moją kopalnią inspiracji jest jak zawsze niezastąpiona Pshiiit, od której podpatrzyłam dzisiejsze zdobienie. 

Z inspiracjami w świecie blogowym bywa różnie- jedni kopiują wszystko od deski do deski, inni tylko delikatnie inspirują się wybranymi blogerami. Nie ukrywam, że od początku mojej zabawy w blogowanie czerpałam inspirację od sławnej Francuzki. Widać to w moich zdobieniach, czy stylu zdjęć. Jednak ogłaszam to wszem i wobec. Uważam że delikatna inspiracja nie jest zła, zwłaszcza jak podaje się źródło. Myślę też że takie podpatrywanie stylu nie jest złe do puki robi się to w odpowiedni sposób. Kopiarstwo od deski, do deski to jednak coś czego ja nie mogę zrozumieć. No ale nie o tym miał być ten wpis 🙂 (to tylko delikatna dygresja na temat tego co ostatnio dzieje się w blog-sferze lakierowej)
Dzisiaj mowa o uroczy lakierze od Bourjois– słodkiej Pamplemousse. Z tłumaczenia dowiedziałam się że pamplemousse to grejpfrut…czy to grejpfrut? Chyba nie- dla mnie jest to delikatny, przydymiony róż z mocną nutą pomarańczy. Kolor piękny, taki… inny. Nie mam nic podobnego w swoich zbiorach. 
Lakier sam w sobie nosił się świetnie- jedynie sprawił mi małe problemy przy nakładaniu- jest dosyć gęsty. Ale nie ma tego złego.

By nie wiało nudą postanowiłam domalować do tego uroczego kolorku coś etnicznego- a że akurat podpatrzyłam u Pshiit nowy wzorek od razu chwyciłam za pędzelek i zmalowałam to co widzicie na zdjęciach. Wyszło fajnie, acz myślę że na ciut dłuższych paznokciach było by o niebo lepiej. No ale niestety- z przyczyn mi nieznanych złamał mi się paznokieć na palcu wskazującym i musiałam wszystko ściąć do zera. Już dawno nie miałam tak króciutkich pazurków.  

Co powiecie o tych pazurkach? I o temacie poruszonym kilka linijek wyżej? Czy zgadzacie się ze mną?
Jestem bardzo ciekawa waszych opinii.
Miłego dnia 
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *