Przejdź do treści

O piórkowych paznokciach / The feather nails.

Nie wiem jak wy, ale ja jestem wielką miłośniczką motywów indiańskich- a w nich główną rolę pełnią piórka. Łapacz snów już kiedyś był, jakoś bałam się malować na paznokciach piórka. Wczoraj się przemogłam i zmalowałam coś na wzór indiańskiego naszyjnika z piórami.

I don’t know how about you, but I’m a big fan of an Ameerican Indian designs and the feathers that goes along with them. I’ve already done a dreamcatcher, but still I was afraid of creating feather themes on my nail-designs. Yesterday I’ve brought myself to do it and invented kind of feather necklace.

Jako bazę pod moje maziaje użyłam 3 lakierów w odcieniu pastelowej brzoskwini. Czemu 3 różne lakiery? Bo nie mogłam się zdecydować na jeden konkretny. Chciałam wybrać coś konkretnego i dla próby pomalowałam każdy paznokieć innym odcieniem- w końcu stwierdziłam że właściwie fajnie to wygląda i już tak zostało- na małym, kciuku i wskazującym- lakier maXfactor, na środkowym Golden Rose, a na serdecznym Orly. Z całej trójki najgorszy w współpracy był maXfactro- strasznie smużył i słabo krył, no ale jakoś przetrwałam to spotkanie.

As a base I used 3 different nail polishes, which has pastel-peach colour. Why three? Because I couldn’t make up my mind and choose one. I wanted to choose something so, just to try them, I’ve painted each fingernail with a different hue – eventually I thought that it looks kind of nice, so I left it like this. The little finger, index finger and a thumb are wearing maXfactor, the middle finger wears GOlden Rose, and the ring finger wears Orly. From this three, the worst was maXfactor – it left streaks and didn’t cover so well, but somehow I made it through.

Co do zdobienia- moją inspiracją było dokładnie TO zdjęcie- nie bardzo odbiegałam od głównego zdobienia, za bardzo mi się spodobało. Myślę że autorka nie będzie miała mi tego za złe. 

About the very idea – my inspiration was exactly THIS picture – I didn’t change a lot from that design, I liked it too much. I think that the author won’t hold it against me.

Te paznokcie wrzuciłam już wczoraj na mój profil na Instagramie i agusai stwierdziła że przypomina jej baner jaki wykonałam dla Tamit24– coś w tym jest 🙂

I’ve already uploaded it on instagram and agusai figured that this design reminds of a new blog layout for Tamit24 that I created and I suppose it’s kind of true.

Dodatkowo jeszcze chciałam się pochwalić moimi łupami z Chińskiego Marketu- kupiłam tam za całe 12zł komplet pędzelków do zdobień paznokci! A czaiłam się na coś takiego od dawna, ale ciągle szkoda było mi wydać ok 20zł na pędzle zamawiane z allegro. Do tego kupiłam sobie okulary za 10zł, a w sklepie pod domem znalazłam suchy szampon, który od dawna mnie interesował- może być to ciekawa alternatywa dla zwykłego szamponu. Nie spodziewam się cudów, ale liczę że fajnie odświeży mi fryzurę. 
I also wanted to brag about a little! There is what I bought at a Chinese Shop: a set of brushes for nails decoration, I paid tor it 12zł. I was looking for something like that, but I didn’t want to pay about 20zł for set like this form online shop. I also bought sunglasses that costed me 10zł and in a shop near home I found a dry shampoo, that I wanted to try for a long time. I do’t expect any miraculous effects, but I hope it will at least refresh my hair.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *