Przejdź do treści

O pierzastych paznokciach

Szalenie lubię motyw piór na paznokciach- gościł on u mnie już niejednokrotnie. Dla tego nie mogłam się oprzeć tym osławionym naklejkom, które to już gościły na nie jednym blogu- a mowa o naklejkach wodnych od Born Pretty Story

Naklejki wodne są świetnym wynalazkiem- pozwalają każdej lakieromaniaczce na wariacje paznokciowe- nawet jeśli mają dwie lewe łapki do zdobień. Tu wystarczy chwila moment by cieszyć się pięknym i oryginalnym zdobieniem. Ja sama rzadko z nich korzystam- ale to bardziej wina tego że wymagam od siebie większej kreatywności- jednak jak już po nie sięgnę to jestem totalnie oczarowana- i właśnie tak było w wypadku tych cudownych piórek.

Piórka przychodzą do nas w kartoniku, na którym to znajduje się ok 20 naklejek w różnych kolorach jak i kształtach. Ja do zdobienia wybrałam te w odcieniach pomarańczy i zestawiłam je z pastelową brzoskwinką od Vipery, którą to dostałam od kochanej B. Dodatkowo dodałam złote kropki by całość lepiej się łączyła. Wyszło ładnie, delikatnie- lekko. Czyli tak jak lubię. 

Jeśli spodobały się wam owe naklejki wodne i chcecie je zakupić to zraszam do sklepu KLIK. Są tanie- kosztują 0.99$, a przy skorzystaniu z mojego kodu rabatowego dostaniecie jeszcze 10% rabatu.

 SUL91

Jak wam się podobają pierzaste paznokcie? Też lubicie ten motyw na paznokciach?

Pozdrawiam 
Panna Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *