Przejdź do treści

O pierwszym starciu z Projektem-Książka

Cały poprzedni tydzień zastanawiałam się co zmalować na projekt-książka. Jakoś nic z tematyki bajki, co nie było oklepane nie przychodziło mi do głowy. W końcu stwierdziłam że zacznę od Fantasy, ale na to już nie miałam czasu… dopiero dzisiaj przysiadła i zmalowałam aż dwa książkowe mani!

The whole previous week I was wondering what I woulD like topaint for the book-project. Well, not fairy tale theme. Finally, I have indicated that I will start from fantasy… So I started to paint today…


Teraz uraczę was paznokciami inspirowanymi Harrym Potterem. Jako że jestem wielką fanką tej serii (tak… mam 24 lata i nadal wierzę że dostanę list z Hogwartu ) od razu wiedziałam że do tematu fantasy wybiorę właśnie tą książkę. Kiedyś już nawet podchodziłam do próby zmalowania zakazanego lasu, ale nie wyszło mi tak fajnie jak to. Na środkowym palcu widać Rogacza- patronusa Harrego, którey w Więźniu z Azkabanu ratuje go i Syriusza prze Dementorami (tak dla niewtajemniczonych w historię z książki)

Now, you will see the Harry Potter nails. I was thinking about the fantasy theme, and …
Since I am a big fan of the series (Yes. .. I’m 24 years old and I still believe I’ll get a letter from Hogwart).
Once, I even tryed to paint the ‘forbidden forest’, but it did not work out so good I like this one. On the middle finger of stag-Patronus see Harry, who in Prisoner of Azkaban saves him and Sirius for in Dementors (so for the uninitiated in the history of the book).

Też muszę napomknąć o tym że to mani jest moim pierwszym prawdziwym starciem z farbkami akrylowymi i wiecie co? Bardzo spodobała mi się zabawa nimi! Już wiem że są o niebo lepsze od zwykłych lakierów- nie zasychają tak szybko i można nimi łatwiej operować.

I have to mention about the fact that the manicure would be my first real encounter with acrylic paints, and guess what? I really liked to play with them! I know that there are a lot better than ordinary paint-not dry up so fast and you can easily manipulate them.

Później uraczę was kolejnym mani, które dzisiaj zmalowałam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *