Przejdź do treści

O pierwszym poście gościnnym z udziałem Nailistas

Hej wszystkim. Pewnie większość już zapomniała że biorę udział w zagranicznej wymianie z dziewczynami, gdzie to na swoich blogach gościmy dziewczyny z różnych krajów i pokazujemy ich małe paznokciowe dzieła.

Dzisiaj moim gościem jest Nailistas i jej cudowne paznokcie.
A oto jej krótki opis do paznokci: 
 “I’m very happy to say that I finally learned how to make a propper gradient in my nails. It was easier than I tought. Thanks to youtube and a kind girl who upload the video 😉 
I love grandient nails because they are soft and smooth, you can use close colours or take a risk with a contrasting colour. In this case, green and orange are completely the opposite, and it was not so bad, right?

Besides, to make this type of nail art you only need is a sponge, it can be a makeup sponge or any other type.

I sincerely believe that this kind of nail art will be trend this summer. I’ve been looking at many other blogsand Pinterest and definitely is going to be a “must wear”. You should start practising, girls 😉

I used Essie colours, which is my favorite brand, including Madison Ave-Hue, from spring collection, and some Yes Love neons. Do you know this brand in Poland? It’s chineese, but very good quality for less than one euro.
I hope you like my design, as I am the guest I was especially careful with the finish, because MaechewkaPanna designs are beautiful!
I was delighted to be here this Saturday, girls, and I’m loving this international exchange. See you in myblog. Lots of love!”
“Jestem bardzo szczęśliwa, że w końcu dowiedziałem się, jak zrobić gradient na moich paznokciach. To było łatwiejsze niż myślałam. A to wszystko dzięki YouTube i dziewczynie, która zechciała wgrać ten filmik;)
Kocham gradient na paznokciach ponieważ wyglądają miękko, można użyć bliskich kolorów lub podjąć ryzyko i mieszać kontrastujące barwy. W moim przypadku postawiłam na kontrast jak pomarańcz i zielony, co nie wygląda źle.

Aby zrobić tego typu zdobienie paznokci wystarczy tylko gąbka, może być to gąbka do makijażu lub zwykłej.
Wierzę w to, że ten rodzaj zdobienia paznokci będzie hitem tego lata. Szukałam na różnych tablicach Pinterest i stwierdziłam że będzie to typowe “must wear” Powinnyście zacząć ćwiczyć tego typu zdobienia 🙂

Essi kiedyś była moją ulubioną marką kolorystyczną, w tym Madison Ave-Hue, z kolekcji wiosennej i Yes Love neons Czy znacie tę markę w Polsce? 
Mam nadzieję że spodobał wam się mój projekt, ja jestem gościem i byłam szczególnie ostrożna z wyborem zdobienia, bo projekty Panny Marchewki są piękne!
Jestem zachwycona że jestem tu, w sobotę z dziewczynami- uwielbiam tą wymianę międzynarodową  Do zobaczenia u mnie na blogu. Dużo miłości! “
I co powiecie o paznokciach  ? Ja jestem oczarowana tym co zmalowała- gradient wyszedł cudnie! kiedyś sama próbowałam zrobić coś podobnego, ale pionowo nie za bardzo mi wychodzi 🙂

Dodatkowo zapraszam was do Nailistas gdzie ukazał się post z moimi paznokciami. Zapraszam do komentowania ich zarówno u mnie jak i u niej. 

Na koniec jeszczę chcę was zaprosić na pozostałe posty gościnne u Tamit24Fernandy i mojego gościa czyli Nailistas

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *