Przejdź do treści

O pastelowym Ikat Print

No i jestem- po całym tygodniu wróciłam do świata internetowego. W końcu mam stałe łączę internetowe i będę się już regularnie tu pojawiać. Niestety nie będzie tak często jak kiedyś gdyż na nowo znalazłam pracę (w końcu!). No ale nie o tym mam dzisiaj pisać.
Jak wiecie (albo i nie) uwielbiam pastelowe odcienie – zwłaszcza upodobałam sobie delikatne zielonkawe kolory- i to on dzisiaj gra główną rolę, a konkretnie mowa o lakierze Amande Defile od Bourjois z serii So Laque Glossy

Prezentowany lakier ma odcień idealny- lekko pistacjowy, pastelowy. Od razu się w nim zakochałam. Ma dosyć gęstą konsystencję, prosto ścięty pędzelek i świetny czas schnięcia. Niestety kryje po trzech warstwach, ale ten mankament mu wybaczam bo kolor ma naprawdę uroczy. Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona i ostatnio często po niego sięgam. 
Nie będę za wiele rozpisywała się na temat lakieru- bo jego rodzeństwo jest do niego łudząco podobne, a na ich temat już pisałam TU i TU, jedyną różnicą jest krycie wybranych lakierów. Ale szczerze mówiąc nie spotkałam się jeszcze z pastelową zielenią o dobrym kryciu. 
By nie było nudno do tego kolorku postanowiłam dołożyć etniczny wzorek czyli Ikat Print. Wykonanie tego wzorku jest banalnie proste i nawet na prawej dłoni wychodzi całkiem ładnie, co nie zawsze się zdarza w przypadku bardziej skomplikowanych zdobień. 

Zdjęcia robiłam po 3 dniu noszenia mani dla tego wybaczcie starte końcówki- dodatkowo światło mi nie sprzyjało i musiałam się wspomóc moją lampką, która dała ciepłe tony na dłoni. 

Wracając do tematu mojej pracy- od tygodnia znowu sprzedaję książki (znowu gdyż już raz pracowałam w tej księgarni tylko w innym mieście). Praca nie jest zła, no ale nie jest to to co bym chciała robić- a więc dalsze poszukiwania stanowiska pracy trwają. Może w końcu mi się uda znaleźć posadę dla mnie.
Tymczasem zmykam nadrobić wszystkie zaległości na waszych blogach- a mam ich od groma bo właściwie od miesiąca rzadko gdzie zaglądałam.
Do usłyszenia :*

PS. Zapomniałam jeszcze o dosyć ważnej sprawie- otóż dostaję sporo informacji o tym że mój blog nie pokazuje się na paskach bocznych ani w nowych postach na stronie głównej bloggera… niestety nie wiem czego to wina, ani jak to naprawić… jedynie mogę was zachęcić do polubienia mojego profilu na FB gdzie dodaję na bieżąco informacje o nowych postach lub obserwowanie mnie przez Bloglovin, gdzie wszystkie posty pokazują się bez problemów. 

Follow on Bloglovin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *