Przejdź do treści

O Orly Gel FX plum noir

Czy wam jesień też kojarzy się z ciemnymi kolorami? Szarości, brązy i borda to ulubione odcienie moich klientek. A w tym wszystkim chyba najczęściej wybieranym kolorem była Śliwka od Orly. Dla tego dzisiaj jej poświęcę odrobinę uwagi.
Po pierwsze- dzisiaj w notce nie będzie moich zdjęć 🙂 Kolor mocno mi się opatrzył u klientek i po prostu nie miałam ochoty nakładać go na moje paznokcie. Ale wierzcie mi- gdybym najpierw nie wybrała mięty na pewno w pierwszej kolejności on poszedł by na testy!

Jest to ciemna śliwka- kremowa świetnie kryjąca po dwóch warstwach. Jako hybryda idealnie trzymała się paznokci nawet do 4 tygodni. Pazurki z sercami robiłam 30 października, a koleżanka wpada dopiero w tym tygodniu na zmianę paznokci 🙂 Wszystko jak widziałam trzyma się świetnie i gdyby nie odrost nie było by co poprawiać 🙂 Więc jest naprawdę dobrze.

Zdobienie z sercem wykonałam specjalną żelową pastą przez co jest wypukłe i delikatnie odstaje od płytki. Ostatnio tego typu zdobienia stały się moimi ulubionymi motywami 🙂 Właśnie szykuję świąteczne wzory z wykorzystaniem podobnych motywów.

A jakie kolory są waszymi ulubionymi odcieniami tej jesieni?
Też śliwkowe fiolety czy może szarości, zielenie tak popularne w modowych trendach?

Miłego poniedziałku
Marchewka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *