Przejdź do treści

O nowym konkursie słów parę

Nie wiem czy wiecie, ale mojemu Marchewkowemu Polu stuknęła niedawno piękna liczba 500 obserwatorów- z tego też powodu zapragnęłam zrobić dla was rozdanie- jednak nie jest to takie zwyczajne rozdanie. Otóż nie wygracie tu żadnych lakierów czy też innych mazideł, a … szablon na bloga.

Tak- do wygrania będzie darmowy szablon na waszego bloga zrobiony na wasze życzenie moimi łapkami. Myślę że jest to całkiem ciekawa nagroda bo zdaję sobie sprawę że nie każdy potrafi coś zmajstrować w programie graficznym, a jeszcze trudniej jest coś wykombinować w kodzie css czy html. Ja wprawdzie specem od tego nie jestem, ale kilka szablonów dla innych blogerek wykonałam -w tym mój własny (Szablon u Tamit24 i AgathaLOVEr są mojego autorstwa) i co nieco potrafię.

A więc co trzeba zrobić by się zgłosić do konkursu? 
Być publicznym obserwatorem mojego bloga, wypełnić formularz, który znajduje się poniżej i odpowiedzieć na pytanie – Jak ma wyglądać twój wymarzony blog?
I proszę tu odpisać dokładnie wszystkie szczegóły bo będzie to jedyne kryterium co do wyboru osoby, której taką szatę graficzną wykonam- nie będzie żadnego losowania czy też strzału w ciemno. Wybiorę najciekawszy pomysł na bloga, będę też brała pod uwagę stopień trudności- bo nie ma co oszukiwać- cudów to ja nie potrafię 🙂
Regulamin:
1. Aby wziąć udział w konkursie musisz być publicznym obserwatorem bloga Marchewkowe Pole.
2. Umieścić na pasku bocznym baner konkursu wraz z linkiem prowadzącym do tej notki. 
3. Wypełnić formularz, który znajduje się poniżej i odpowiedzieć na pytanie – Jak ma wyglądać twój wymarzony blog?
4. Konkurs trwa od dzisiaj 3.06.13 do 15.07.13, wyniki zostaną opublikowane w ciągu tygodnia od zakończenia konkursu.
5. Osoba, której wykonam szablon zostanie wyłoniona na podstawie najbardziej kreatywnej odpowiedzi na pytanie zadane w konkursie. 
A więc zachęcam wszystkie osoby zainteresowane nowym wystrojem bloga do zgłoszenia się 🙂 
I jeśli  macie jakieś pytania odnośnie tego jak opisać wymarzony szablon, skąd brać paletę kolorów itd walcie śmiało w komentarzach 🙂 na wszystko postaram się odpowiedzieć. 
Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *