Przejdź do treści

O mroźnym błękicie od wibo/ About the icy blue from WIBO

Ostatnio będąc w Rossmannie trafiłam na nowości od wibo z serii Trend EditionBig City, Wedding Time i Folk Fashion. Skusiłam się na dwie buteleczki, a widzicie poniżej. 

I found a new series of WIBO Trend Edition-Big City, ‘Wedding Time’ and ‘Folk Fashion’ in Rossman. I bought two bottles (you can see below).


Lakier bardzo mnie rozczarował- w sklepie wydawał mi się ładny, delikatny błękit ze srebrnym shimerem. Jak się okazało shimer zamienił się w perłowe wykończenie, a sam lakier na paznokciu wyszedł bardzo zimno… Jednak co do samej konsystencji nie mam najmniejszych zastrzeżeń. Kryje po dwóch warstwach, łatwo się rozprowadza i nie smuży. Ma zwyczajny pędzelek- jak to u wibo bywa- troszkę źle przycięty, ale nie przeszkadza to w malowaniu. Schnie przyzwoicie. Ogólnie bardzo lubię te serie- mają całkiem przyzwoita jakość i ciekawe kolory. Ja jednak żałuje że wybrałam błękit z serii Big City bo do wyboru był inny odcień od Folk Fashion bez perłowego wykończenia- mogłam się na niego zdecydować. No trudno  ten raczej poleci w świat. Zdjęć mam mało- słabo mi powychodziły i z 20 zdjęć wybrałam tylko 2 i tak słabej jakości.

Do zdobienia wykorzystałam srebro od Golden Rose i ćwieki. Do wykonania pasków użyłam cieniutkiej tasiemki do zdobień- bardzo fajny wynalazek. 
I was very disappointed by this lacquer. In store seemed nice, soft blue with silver Shimer. As it turned out Shimer turned into a pearl finish, and the color of the paint came out very cold on the nail … However, the consistency is very good. Two layers are enough to cover the nail, Easy to apply and does not make the streaks. It has the usual brush-as happens in WIBO-bit poorly cuted, but itś ok when U paint. Dries decent. Overall, I really like this series-they have pretty good quality and interesting colors. However, I regret that I chose blue series Big City for the selection. I should chose different shade from Folk Fashion without the pearl-finish. I have just a few photos, and from 20 images I chose only 2 and those are poor quality.
To decorate I used the silver from Golden Rose and the studs. I used a thin ribbon strips for decorating-a very cool invention.

Chciałam jeszcze pokazać pazurki mojej koleżanki Kasi, które sama pomalowałam. To moje drugie podejście do malowania cudzych paznokci- gdyby nie fakt że top rozmazał mi fale była bym bardzo z niego zadowolona. To dzięki tym dłoniom można czytać na moim blogu notki po angielsku- bardzo Ci za to dziękuję.

I wanted to show the nails of my friend Kate that I’ve painted. This is my second attempt to paint people’s nails. Unfortunatelly the top smeared waves. Well, I am very pleased with it. Through those hands U can read on my blog notes in English – a thank you for it.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *