Przejdź do treści

O matowym sweterku

Ostatnio ciągnie mnie do sweterkowych porównań- jakiś czas temu pisałam o sweterkowym Essie, a dzisiaj pokazuję kolejny sweterek na paznokciach- tym razem w roli głównej Barry M z matowej kolekcji i płytka ze sklepu Born Pretty Store

Jakiś czas temu udało mi się wgrać kilka lakierów Barry M z kolekcji matowej od Maani.pl. W moje łapki wpadło 5 lakierów w tym Vanillia i Crush, które to goszczą na moich paznokciach. 
Słyszałam że tymi lakierami ciężko się operowało- ja jak na razie mogę powiedzieć ze przy Vanilli i Crushu problemów nie miałam. Malowało się nimi bardzo sprawnie. Schły w błyskawicznym tempie pozostawiając na paznokciach śliczne matowe wykończenie, które dodawało uroku całemu mani. 
Gdy nałożyłam na moje paznokcie oba lakiery stwierdziłam że idealnie będzie do nich pasować wzór z mojej nowej płytki, która to przyszła do mnie klika dni wcześniej. Płytka jest cała w klimacie świątecznym- ma 4 wzory całopaznokciowe i 5 uroczych śnieżynek. Naprawdę śliczna płytka.
Możecie jej się bliżej przyjrzeć TU
Oczywiście nie była bym sobą gdyby coś mi nie wyszło- tym razem odbijane wzory wyszły… strasznie krzywo 🙂 Ale mam nadzieję że nie widać tego tak bardzo. 
Co powiecie na takie sweterkowe mani? Ja płytką jak i lakierami jestem oczarowana- zwłaszcza Vanillia urzekła me serce- ma śliczny beżowy odcień z delikatnymi różowymi tonami- czegoś takiego jeszcze nie miałam w swoich zbiorach. A w zestawieniu z płytką lakier nabrał ciepłego, świątecznego klimatu.
Jak byście byli zainteresowani zakupem płytki to znajdziecie ją TU, a korzystając z mojego kodu możecie mieć na nią 10% zniżki
Natomiast lakiery można kupić TU
Miłego dnia
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *