Przejdź do treści

O Marchewkowym Studio

Podobno trzeba robić w życiu to co się lubi. Ja staram się do tego dążyć. Podobno trzeba też spełniać swoje marzenia…

Ja staram się swoje spełniać.
Nie sądziłam że moja przygoda z blogowaniem doprowadzi do tego że uda mi się zacząć zarabiać na tym co kocham- czyli malowaniu paznokci.
Nie spodziewałam się trzy lata temu że w tym momencie będę miała własną małą Pracownię Stylizacji Paznokci… nie przypuszczałam że w ogóle jestem w stanie coś takiego stworzyć- i to dzięki temu że zaczęłam prowadzić bloga.
A jednak!

Z dumą mogę was poinformować że dzisiaj oficjalnie wystartowałam z moim Marchewkowym Studiem- miejscem gdzie będę malowała, przedłużała i w ogóle picowała wasze pazurki 🙂
Moje Studio jest malutkie- ale myślę że całkiem przytulne. Jest kolorowe, pełne pozytywnej- mam nadzieję- energii i w ogóle- takie moje 🙂
I tu chcę podziękować wszystkim co mnie wspierali, dopingowali i w ogóle byli przy mnie 🙂 Nie spodziewałam się że są takie osóbki które będą tak mi pomagały i mówiły tyle ciepłych słów o tym co robię 🙂 Naprawdę to jest wspaniałe! 
Dziękuję!
A poniżej prezentuję parę zdjęć z mojego małego otwarcia, na które wpadło kilka przyjaznych duszek 🙂 Nawet dostałam Marchewkowe prezenty 🙂 W tym Marchewkowe Babeczki <3 Czy nie są słodkie! 

Dla zainteresowanych- można mnie znaleźć w Słupsku na ul Królowej Jadwigi 2B. Można dzwonić
791130730. Można też pisać na FB 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *