Przejdź do treści

O makach na paznokciach / About poppies on nails

Ostatnio kwiaty są jednym z najczęściej eksploatowanych motywów na moich paznokciach. Myślę że jest to wina pory roku- w końcu wiosna najbardziej kojarzy się z kwiatami. 
Lakier który dzisiaj gra główną rolę skojarzył mi się właśnie z kwiatami i od razu wiedziałam jak go wykorzystam.

Recently the pattern that I use the most on my nails are flowers. I suppose it is so because of the season that we are having now – spring is directly connected to flowers. From the very beginning I’ve associated the nail polish that is on a stage today with flowers and I knew exactly how to use it.

Tego kolegę udało mi się wygrać w konkursie walentynkowym u Wzorki na Paznokcie.

Nie powiem- sama nigdy bym po niego nie sięgnęła. Jakoś mnie nie zainteresował, ani nie powalił. Miałam zamiar też go oddać, ale w końcu stwierdziłam że najpierw go przetestuję. W prawdzie wielkiego testu nie było, a sam lakier troszkę musiał poleżeć bym po niego sięgnęła, to w efekcie końcowym nawet mi się spodobał. 
Nie robi szału- zwłaszcza solo- jakoś ta szarawa baza mnie nie zachwyciła, chociaż jej szary odcień to chyba wina czarnych piegów, jednak na białym tle wygląda naprawdę świetnie.
Pierwsze skojarzenie z tym lakierem to maki- a więc na makowe paznokcie postawiłam.
This little fellow I’ve won in a valentine competition by http://wzorkinapaznokcie.net/. To be true, I would never choose it by myself. Somehow I wasn’t neither interested nor impressed by this one. I was going to give it away, but eventually I decided to test it first. I didn’t examine it very well, and this nail polish had to wait a little for me to use it. At last I actually liked it.
It was not the best – especially used on its own – the grey base didn’t impress me at all, although I suppose this gray shade is caused by a little black “particles”, but still with a white background it looked just great. The first thought I’ve had looking at this nail polish was POPPIES so I stood by this idea.

Co myślicie o tym zdobieniu? Ja nawet jestem zadowolona i wysłałem je na pewien konkurs (nie było tam zastrzeżenia że zdobienie nie może być nigdzie wcześniej publikowane więc od razu przybiegłam by i wam je przedstawić)
A jutro postaram się zmalować coś na Projekt-Książka 🙂
What do you think about this pattern? I’m preety satisfied about it, so I’ve sent it to a contest (there wasn’t mentioned anything about publishing it, so I assumed that it’s allowed and I showed it to you right away!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *