Przejdź do treści

O małej płytkowej miłości

Ja w tym momencie na pewno dobrze się bawię na Woodstocku, ale nie chciałam was tak zostawić na cały weekend- więc zaplanowałam mały post- mały, ale nie byle jaki ! 

W dzisiejszym poście chcę wam przedstawić moją nową małą miłość- a mianowicie płytkę do stempli B. Loves plates.

Płytka ta jest niepowtarzalna z kilku powodów- po pierwsze jest to produkt polski, po drugie pochodzi z pod łapek jednej z naszych cudownych blogerek, a po trzecie- ma niesamowite, geometryczne wzory! Jak tylko ją zobaczyłam od razu wiedziałam że pokocham ją całym sercem! I tak też się stało. Płytka odbija wzory idealnie, ma aż 21 niepowtarzalnych wzorów a do tego jest tworem osoby, która o płytkach wie chyba wszystko- czyli B. z bloga b-for-beautiful-nails

Ja jako pierwszy wzór wypróbowałam ten z motywem azteckim- od razu mi się spodobał. Do odbicia go wykorzystałam lakier holograficzny od Colour Alike- Black Saint. Nadaje się do stempli idealnie! 
Na jednym palcu jako dodatek dorzuciłam motyw saran wrap. 

Mam nadzieję że kochana B. szybko wypuści te płytki do sprzedaży i nasza polska blogsfera lakierowa zaleje się tworami z motywem właśnie z tych płytek! W końcu trzeba wspierać to co polskie i to co pochodzi z naszego blogowego ogródka 🙂 Aniu- oby tak dalej! 
Miłego 
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *