Przejdź do treści

O kolorowej teczy


W prawdzie Colour Alike wypuściło już nową, ostatnią w tym roku kolekcję multichromów, ja jednak pędzę by pokazać cudowne, wielobarwne Tęczaki! 

Tęczaki to przed ostatnia kolekcja z serii duochromów tego roku. Jest to chyba najfajniejsza kolekcja tego typu lakierów, z jaką miałam okazję się zetknąć. W skład kolekcji wchodzi pięć cudownych kolorków- od 540 po 544 mieniących się różnymi barwami. Każdy kolor jest niepowtarzalny i cudowny w każdym calu.
Jako że kolekcja została nazwana Tęczakami postanowiłam sama z ich pomocą stworzyć tęczę na moich paznokciach. Za pomocą gąbeczki stworzyłam pionowy gradient, a z użyciem bazy peel off zabezpieczyłam sobie skórki i nie musiałam tracić na oczyszczanie ich zbędnego czasu- świetny patent! Polecam wam!
Kolorki przechodzą płynnie od żółtego o nr 543 na kciuku po turkus na małym palcu z nr 540, który pokazywałam solo TU. Gradient niestety nie był mocno rzucający się w oczy, a po przykryciu go holograficznym stempelkiem stał się właściwie niewidoczny. Ale mimo wszystko paznokcie w takim wydaniu bardzo mi się podobały.
Na koniec dwa zdjęcia całego zdobienia ze stemplami z płytki B. Love. Holo efekt przyćmił efekt duochromowy, ale i tak fajnie się to prezentowało na moich paznokciach. 
Co powiecie o tych tworach? Lubicie takie pionowe gradienty?
Miłego dnia 
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *