Przejdź do treści

O Karnawałowym szaleństwie

Dzisiaj kolejna propozycja na Karnawał- znowu srebro od Lovely i czerń od My Secret- jako dodatek grafitowy Rimmel i piękne stempelki od MoYou-London

Graficiaka od Rimmela o nr 711 dostałam podczas warszawskiego spotkania z Lakieromaniaczkami. Na początku byłam do niego sceptycznie nastawiona, ale później całkowicie się w nim zakochałam. Jest piękny do tego świetnie się nim maluje! Ma szeroki pędzelek (czyli to co kocham bo idealnie się nim maluje przy skórkach) i świetne krycie. Jedynie na jednym palcu lekko mi zbomblował- ale nie wiem czy to nie była moja wina.
Do tego gagatka dorzuciłam ostatnie moje małe miłości- czyli wszędzie eksploatowany Lovely, czarny my Secret i płytki od MoYou-London tym razem z kolekcji SailorPłytka ma świetne wzorki, które- tak jak pozostałe są naprawdę duże i zmieszczą się nawet na największej płytce paznokcia (z Tamit24 stwierdziłyśmy że nawet u faceta się zmieszczą^^)

. Ja tymczasem kończę – mam dzisiaj do ogarnięcia zdjęcia najnowszych paznokci- do tego zdjęcia moich świątecznych prezentów, które bardzo chcę wam pokazać jak i całe zastępy lakierów i kosmetyków które mam zamiar wystawić do zakładki Wyprzedaż 🙂 Czyli będzie się działo!
A i puki pamiętam- zapraszam was do dołączenia do grupy na FB- grupa typowo lakierowa 🙂 czyli chwalimy się postami lakierowymi, gadamy o paznokciach i w ogóle- jest fajnie 😉

Pozdrawiam
Marchewka:*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *