Przejdź do treści

O JaTuTaTToo

Lubię jak ludzie podchodzą do mojej pracy w sposób nieszablonowy- bo nie chcę w końcu być postrzegana jako zwykła manicurzystka, a osoba, która wykonuje coś z pasją i zaangażowaniem. I lubię jak ktoś to docenia. 

Jakiś czas temu byłam w studiu tatuaży JaTuTaTToo w Gdyni gdzie to wykonałam swój pierwszy tatuaż. Jako że osobą dziarającą była moja koleżanka ze studiów to pogadałyśmy sobie troszeczkę o naszych teraźniejszych zajęciach. Żadna z nas nie wykonuje zawodu wyuczonego, ale wykorzystujemy nabyte umiejętności do wykonywanych obecnie czynności. Katja jest świetną artystką i myślę że tylko na plus jej wyszło że zarzuciła architekturę na rzecz tatuowania.
W trakcie rozmowy sama powiedziałam czym teraz się zajmuję- a że miałam akurat “odpicowane paznokcie” dostałam ciekawą propozycję na gościnny przyjazd do studia na dzień kobiet gdzie będę cały dzień malować chętnym pazurki. Z tej też okazji przygotowałam dwa osobne mani inspirowane sztuką tatuażu. 

Pierwsze mani jest inspirowane logiem studia, które możecie zobaczyć na ich profilu na facebooku, gdzie was odsyłam- popatrzcie jakie świetne pracki robi ta ekipa! Jak ktoś chce się tatuować, a jest z trójmiasta czy też okolic to z czystym sercem polecam wam tych ludzi!

Drugie mani jest czysto tatuażowe że tak powiem 🙂 Są czachy, są jaskółki, są róże i serca czyli chyba najbardziej popularne motywy do dziarania ^^ przynajmniej mi się tak wydaje (choć sama bym czegoś takiego sobie nie zrobiła 😉 )

Wracając jeszcze do mojej wizyty w studio- a więc dziewczyny! Będę w Gdyni na ulicy Abrahama 6/2 7 marca i spędzę tam pewnie cały dzień. Już mam kilka wizyt umówionych więc jak są jakieś chętne to szybciutko, pisać do mnie na FB albo mailowo (sheedo89@gmail.com). 
Tak że do zobaczenia w Gdyni 🙂
Miłego weekendu 
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *