Przejdź do treści

O hybrydzim cyklu postow

Jak zapowiadałam w poprzednim poście- teraz poleci kilka postów z wykorzystaniem hybryd. Jako że w pracy mam sporo do czynienia ze zmywaczem do paznokci, ciężko było mi utrzymać paznokcie w ładnym stanie- więc z lenistwa i wygody przerzuciłam się na hybrydy.

Renifery, sweterki i śnieżynki to tej zimy chyba najbardziej chodliwy motyw. Nie powiem- w pracy na trzaskałam się najwięcej właśnie reniferów i gwiazdek. Właściwie co druga pani oglądając mój świąteczny próbnik wybierała te motywy- co mnie bardzo cieszyło, bo lepiej zmalować po raz enty gwiazdkę niż sam kolor lub popularnego frencha. W ostatecznym rozrachunku, jak myślałam o moich paznokciach na święta to też wybrałam ten motyw. 

Paznokcie wykonałam z użyciem hybryd Semilac o nr 37- gold disco i 105 – stylish gray. Białe wzorki zmalowałam akurat lakierem do stempli. A na serdecznym znalazł się jeszcze stempelek z płytki B. Loves Plates– naprawdę polecam te płytki <3. Na serdecznym w ostatecznym rozrachunku dodałam jeszcze czarny obrys dla renifera, by był bardziej widoczny. 

Jak macie jakieś pytania dotyczące hybryd- piszcie śmiało. Odpowiem na wasze wszystkie pytania 🙂

Miłego poniedziałku
Wasza Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *