Przejdź do treści

O etnicznych stempelkach

Uf, udało mi się w końcu ogarnąć zdjęcia i jeszcze dzisiaj dodać post. Już myślałam że mi się nie uda.
Dzisiaj przychodzę do was z pazurkami wykonanymi w sposób całkiem banalny- czyli stempelki. Ładne, proste i efektowne.

So! Finally I’m finished with the pictures so I managed to add a post today. I have to admit I was afraid I wouldn’t make it. Today I’m presenting the nails done in a quite banal way – with a stamps. Preety, simple and attractive

Jak ktoś ma wprawę to za pomocą płytki ze wzorkami może stworzyć cuda- ja za bardzo wprawy w tym nie mam dla tego też to co widać na moich paznokciach to efekt prawie godzinnej zabawy i ciągłego poprawiania, ale w końcu wyszło i jestem z efektu bardzo zadowolona.
Płytkę, którą użyłam do zdobienia nabyłam w sklepie bornprettystore– jest to moja 3 płytka do zabawy w stemple i jest najlepsza- najlepiej odbijają się na niej wzorki. Moje dwie poprzednie były od essence, więc nie ma się co dziwić- naczytałam się samych negatywnych opinii na ich temat i na długo odechciało mi się dalszych testów tego typu bajerów. Jednak jak zobaczyłam te etniczne wzorki na tej płytce od BP wiedziałam że muszę ją mieć! No i mam i jestem zadowolona. 

If you’re skilled, then you can create an extraordinary things – I’m not very skilled, so what you can see at this pictures is an effect of almost an hour of fun and constant correcting, but eventually I made it and I’m very satisfied with my work.
The plate that I used, I got from bornprettystore – it’s my third stamps-plate and it’s the best – pattern prints itself of the plate very well. The two plates that I got earlier are made by Essence, so there are no surprises there – I’ve read only negative opinions about them and I no longer wanted to use such “devices”.Although when I saw this ethnic patterns on the BP plate, I knew I have to get it! I did as I thought and I’m very content.

Miałam kilka wizji na wykorzystanie tej płytki, ale niestety- w końcu jak do niej usiadłam to miałam mocno ograniczony dostęp do lakierów (akurat jestem u swoich rodziców gdzie w pośpiechu zabrałam około 15 lakierów plus właśnie tą płytkę do wypróbowania- zapomniałam jednak zabrać lakiery, którymi chciałam się pobawić) no i bardziej stawiałam na dobrą pigmentację niż kolor. Padło na dwa odmienne kolory- limonkę od Miss Sporty i malinkę od Golden Rosse. O dziwo ładnie ze sobą współpracowały. 
By uzyskać takie kolorowe stemple na płytkę nałożyłam oba kolory równocześnie. Nie będę tego opisywać bo w sieci jest mnóstwo tutoriali na ten temat 🙂
I had a few ideas about how to use the plate, but unfortunaterly when I finally started to work with it, I didn’t have much options with choosing lacquers (I’m at my parents’ right now and I got there in such rush, that I took about 15 laquers and a plate to test – unfortunately I forgot to take the nail polishes that I wanted to try out) and I cared more about good pigmentation than a colour. My choice fell on two different colours – lime by Miss Sporty and Raspberry by Golden Rose. Surprisingly both of them got along with each other just fine. To get an effect of colorful stamps I put these two lacquers at the same time. I won’t describe it, because there are already lots of tutorials showing this

Jak wam się podoba taki efekt?
Co sądzicie o płytkach- ja jednak mimo fajnego efektu nie stanę się ich fanką- uważam że to pójście na łatwiznę w moim przypadku, gdzie uwielbiam gmerać pędzlami po paznokciach. Jednak dla osób chcących mieć fajne paznokcie, a nie mających aż takich zdolności plastycznych to opcja jak znalazł. 
Płytkę którą pokazałam można nabyć już za około 9zł, przesyłka ze sklepu Born Pretty jest za darmo więc myślę że się opłaca. Dodatkowo mam dla was rabat 10% na zakupy więc bierzcie i malujcie 🙂
So how do you like the effect?
What do you think about the plate – although it came out nice, I won’t become a fan of it, I consider it as a too easy for my case, because I just love to work with brushes. But still, for those who doesn’t have enough artistic skills, this is the perfect way to go.
The plate that I’ve shown you, one can get in a price of about 9zł, the Born Preety shop has free delivery, so I assume it pays off.
In addition I have a 10% discount for you so go on and start creating
PS. Wypróbowałam nowy sposób na zdjęcia- to co widzicie powyżej to odbicie z lusterka powiększającego 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *