Przejdź do treści

O Essie Fashion Playground

Lubicie mięte na paznokciach? Ja bardzo- dla tego bardzo mnie ucieszył fakt że w najnowszej kolekcji essie znalazł się właśnie taki odcień. 

Lakier ten pochodzi z najnowszej, wiosennej kolekcji essie 2014 Hide & Go Chic. Kolekcja jest z serii profesjonalnej i posiada dosyć rzadką formułę jak i cienki pędzelek. 

Fashion Playground – pistacjowa zieleń o subtelnym połysku to lakier idealny jak dla mnie pod względem kolorystycznym. Trafia do mojego serducha w sam środek. Ma śliczną, delikatną barwę, a dodatkowy shimmer sprawia że lakier po prostu nas urzeka. Niestety jak to bywa w przypadku tych shimmerów od essie- jest totalnie niewidoczny na paznokciu. Ale to nie ważne. 
Lakier ma jedną wadę- słabo kryje. Ale to jak dla mnie jest normalne przy tego typu odcieniach. By pokrył idealnie płytkę trzeba nałożyć 3 cienkie warstwy- dla upartych dwie grubaśne. 
Tego Essiaka postanowiłam przyozdobić delikatnym wzorem z płytek Mo You-London z motywem dmuchawca. Całość w rzeczywistości była bardziej widoczna. 

Co powiecie na temat tego uroczego pistacjowego koleżki? Czy tak jak mnie użekła was Fashion Playground?

Na koniec coś prywatnego. 

Życie jest czasami tragiczne- najmocniej się o tym przekonuję ostatnio- na tym etapie życia gdy to przychodzi zmierzyć się z rzeczywistością i dorosłością. Większość z nas sobie z tym radzi, jednak bywają i takie osoby co się poddają. Wtedy dotyka nas tragiczna strata. Czy to kolega, przyjaciel czy dalszy znajomy- ból i tęsknota za wspólnie spędzonymi chwilami zostaje. Zwłaszcza jak dana osoba mocno nas wspierała w pasji i podziwiała za wkładany trud. 
Dziękuję za te wszystkie miłe słowa jakie padły z twoich ust- w tamtym momencie bardzo mnie to motywowało do dalszej pracy nad blogiem i moimi paznokciami. Dziękuję. 
Miłego dnia robaczki
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *