Przejdź do treści

O Essie Cashmere Matte

Wykończenie matowe zawsze mi się podoba. Wydaje się takie… eleganckie? Nie wiem… ale na pewno zwraca uwagę. Dla tego bardzo mnie ucieszyła paczuszka, w której to znalazłam dwa lakiery Essie z najnowszej, matowej kolekcji Cashmere Matte. W moje łapki wpadły dwa odcienie- granatowy Spun in Luxe i cielisty Comfy in Cashmere. Oba posiadają w sobie drobny, niebieski shimmer, który daje fajny efekt po zmatowieniu. Lakiery dobrze kryją i nie sprawiają problemów przy nakładaniu.

Obie perełki postanowiłam ze sobą połączyć i stworzyć swój pierwszy manicure half moon. Niestety nie przypadło mi to mani do gustu. Moje paznokcie wydały mi się takie… hym jak łopaty ^^ no ale jak już zrobiłam to i sfotografowałam by wam pokazać 🙂

Na koniec pragnę zwrócić uwagę na mój nowy szablon. Nie jest on odkrywczy- raczej całkiem prosty- do tego wykorzystałam już istniejący szablon więc moja jedyna ingęręcja była w zmianach kolorów menu itd. Ale jak dla mnie jest git. Prosto, ładnie i przejrzyście. A co wy o tym sądzicie?
Pozdrawiam 
Marchewa :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *