Przejdź do treści

O Cake Pop od Orly

Już za chwile Wielkanoc- czyli wiosna w pełni- w prawdzie na paznokciach powinny wylądować jakieś pisanki, zajączki, kurczaczki- ja jednak postawiłam na wiosenny, kwiecisty akcent z Orly w roli głównej. 
Ostatnio lakiery Orly mocno zdominowały moje paznokcie. Ale nie ma co się dziwić- te kolory są po prostu obłędne i z przyjemnością mi się je nosi na paznokciach. Tym razem postanowiłam zmieszać hit tej wiosny, czyli Lime Twist z uroczym, delikatnym Cake Pop.
Cake Pop to pudrowy kremik, który swym kolorem nawiązuje do marshmallowych pianek (a przynajmniej mi się tak kojarzy). Jest lekki, wiosenny- po prostu śliczny. Cudownie mi się go nosiło na paznokciach- a w zestawieniu z żółtym neonem zwracał na siebie uwagę.

Ostatnio moje posty są coraz bardziej okrojone w tekst. Ale dochodzę do wniosku że nie trzeba za wiele pisać o lakierach- u mnie chodzi o zdobienia czyli same zdjęcia mówią za siebie 🙂 
Walczę też z nowym wyglądem bloga- chcę postawić na minimalizm i prostotę. Zostaje oczywiście logo marchewki, ale reszta zmieni się całkowicie. Już teraz można podejrzeć jak to będzie mniej więcej wyglądało (KLIK KLIK). Chętnie dowiem się co o tym myślicie. 
Tymczasem znikam i życzę wam smacznego jajka i mokrego wtorku (bo nie poniedziałku 😉 )
Pozdrawiam Robaczki :*
Marchewka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *