Przejdź do treści

O blogowych miejscach godnych polecenia.

Dzisiaj przychodzę do was z kolejną odsłoną postów o blogach godnych polecenia.
Na razie stawiam na same polskie blogerki- myślę że za miesiąc dla odróżnienia pokażę zagraniczne blogi, na które codziennie rano zaglądam.
Dzisiaj na pierwszym miejscu będzie jedna z moich ulubionych szafiarek czyli Riennahera. Jest to przesympatyczna ruda osóbka, która w pewien sposób jest bardzo do mnie podobna. No i ciekawie się ubiera i co ciekawe pisze do nas z UK 

Kolejny blog który chcę wam polecić też jest szafiarski. Tym razem przedstawiam wam Słupszczankę (w końcu i Słupsk ma swoją znaną blogerkę! poza mną oczywiście heh 😀 ) Tym razem przedstawiam wam  Katie Frank z kotem 🙂 Przeurocza osóbka, która o dziwo ma 21 lat, a nie jak na początku myślałam 16. Ma świetny gust ,kochaną mamę i siostrę, które robią jej fajne fotki. Dziewczyna też została kilka razy wyróżniona przez portal Kimono za ciekawe stylizacje. 

No, koniec tych szafiarskich blogów, pora na coś w tematyce bliższej memu sercu czyli lakiery! Kolejna blogerka jest w tym kręgu bardzo znana i ceniona, a ostatnio nawet wygrała u mnie konkurs. Hatsu-hinoiri, bo o niej mowa chyba jest najbardziej znaną lakierową blogerką i ma pewnie wszystkie lakiery świata (a przynajmniej tak mi się wydaje 😉 )
Kolej na jedną z lepiej zapowiadających się blogerek czyli Marce7ina. Jej pazurki nie raz mnie zachwyciły, do tego fajne, przejrzyste zdjęcia i ciekawe opisy zachęcają do ponownego zaglądania na bloga. 
No i na koniec Lusterko Em, której nie trzeba nikomu chyba przedstawiać. Świetne recenzje, dużo nowości z mojej ulubionej firmy Essence czynią ją niekwestionowanym guru. Zawsze pierwsza wrzuca wszelkiego rodzaju nowości kosmetyczne od Essence czy Cartice, które zawsze z chęcią oglądam, by móc wybrać co mnie zainteresuje i po co na pewno udam się do sklepu. 
Na dzisiaj to tyle.
Mam nadzieję że chociaż troszkę pomogłam wam odkryć nowe miejsca w sieci, na które warto zaglądać.
PS. Przypominam i proszę o głosy na moje pazurki w konkursie Orly 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *