Przejdź do treści

O Beatlesach od Colour Alike

Nadchodzi jesień- czuć to w powietrzu. Chociaż jeszcze pogoda wakacyjna, wyczuwa się nadchodzącą zmianę pogody… A tej jesieni co będzie nosiło się na paznokciach? Na pewno nowości od Colour Alike! 

Jakiś czas temu w moje łapki wpadła paczuszka nowych, jeszcze ciepłych buteleczek od CA- kolekcja o duochromowym wykończeniu w dwóch różnych wersjach- jedna typowa, druga z tym co tak mocno wyróżnia Colour Alike na polskim rynku- czyli z holo blaskiem. Dzisiaj zajmę się tą pierwszą wersją i przedstawię trzy perełki o nr 535, 536 i 537. Na pierwszy rzut oka lakiery przeciętnemu człowiekowi mogą wydać się podobne- zwłaszcza 535 i i 536… jednak dla nas- lakierowych maniaczek różnice są widoczne na kilometr!
Kolekcja składa się z trzech kolorów- pięknej, ciemnej oberżyny z delikatnym, brązowym poblaskiem (535).


Uroczym miksem złota z brązem (536)… i czegoś jeszcze- ale czego? Nie wiem. Kolor dziwny i chyba nie do końca mój.  

I ostatnim zielono- żółtym, najbardziej żuczkowym (taki mały beatles ^^) duo, który na paznokciach najbardziej rzucał się w oczy- (537).
Wszystkie trzy nie sprawiały najmniejszych problemów- kryły pięknie po dwóch warstwach, ślicznie pachniały przy wysychaniu iii pięknie się prezentowały na paznokciach.

 Jestem ewidentnie słaba w robieniu zdjęć tego typu lakierom- na moich zdjęciach nie widać ich prawdziwej natury. Są… takie zwykłe, ale wierzcie mi- na żywo robią wrażenie. Na tyle że moje “nieurozmaicone” mani żadnym zdobieniem i tak zwracało uwagę innych. 

Co powiecie o ej kolekcji? Jesteście ciekawe tych kolorów w wersji Holo?

Miłego wieczorka żuczki :*
Marchewka
PS. Tytuł odnosi się po prostu do mojego ukochanego zespołu, który samoczynnie nasuwa mi się na myśl jak mowa o żuczkach ^^

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *