Przejdź do treści

O Barry M lekkim jak piórko

Dzisiaj coś delikatnego, piórkowego… czyli matowy Barry M w towarzystwie stempli od MoYou-London 

Dzisiaj prezentuję coś delikatnego i lekkiego. Moty piórkowe kocham od dawna, pewnie gdyby nie dosyć konkretna nazwa mojego bloga mój szablon był by pierzasty- a łapacze i pióra były by wszechobecne. Niestety- bloga nazwałam tak a nie inaczej i muszę pocieszyć się chrupiącą marchewką… no ale nie o tym 🙂
Dzisiaj pokazuję mani wykonane za pomocą świetnej płytki od firmy MoYou-London. Płytka z kolekcji Explorer (dokładnie dwie płytki- motywy piór pochodzą z TEJ, a motyw łapacza, który widać na kciuku z TEJ) Wzory są naprawdę spore- więc jak macie duże paznokcie- nie martwcie się! Na pewno pokryją wam całą płytkę.
Co do lakierów, którymi pomalowałam paznokcie- oba (bazowy jak i ten, którym stemplowałam) pochodzą z matowej kolekcji od Barry M i oba można dostać w sklepie internetowym maani.pl.
Lakiery bardzo dobrze kryją i wysychają w oka mgnieniu- co utrudnia wszelkie poprawki. Maluje się nimi dosyć ciężko- mogły by być ciut bardziej leiste, ale ogólnie wszystko na plus. Dają świetne, matowe wykończenie. Ja do zdobień jako bazy użyłam Carmelu a do stemplowania Black Espresso.
To na tyle dzisiaj. Ja właśnie kończę malować moje nowe zdobienie z wykorzystaniem moich nowych łupów od Softera 🙂
Do usłyszenia
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *