Przejdź do treści

O Bamberce i Łapaczu Snów

Ah- znowu nie było mnie tydzień- nie ma dla mnie wytłumaczenia! Ale już nadrabiam zaległości z nowym wpisem – i małą zajawką zwiastującą coś nowego- coś fajnego- i to dla was!! 

Dzisiaj chcę wam przedstawić lakier od Colour Alike z kolekcji Poznańskiej noszących nazwy związane z tym pięknym miastem. Mój to cudowna Bamberka o kolorze kojarzącym mi się z pawiem. Lakier ma piękny wielowymiarowy kolor gdzie główne skrzypce gra zielono-szmaragdowy pigment. Kryje świetnie po dwóch warstwach, a podczas wysychania słodko pachnie umilając nam czas schnięcia- który jest naprawdę szybki. Ma fajny pędzelek, którym sprawnie się operuje przy skórkach. 
Lakier jest naprawdę niesamowity i zwraca na siebie uwagę- a chyba o to w tym chodzi co nie 🙂 
Długo zastanawiałam się co dodać do tak ładnej bazy- a że mam fazę na stemple (jak ostatnio sporo lakierowych maniaczek) postawiłam na motyw piórkowy. By nie było nudno postanowiłam pobawić się w ręczne naklejki i z pomocą tutka jaki pokazała kiedyś u siebie Yasinisi  pomalowałam śliczne piórka z płytek MoYou-London o których pisałam TU. Powiem wam że taka zabawa bardzo mi się podoba. Proste, całkiem szybkie i efektowne mani z użyciem stempli. Ja jednak w porównaniu do Yasinisi nie wycinałam wzorów tylko zrobiłam “naklejki cało paznokciowe” dzięki czemu uniknęłam odbicia się krawędzi “naklejek”
Co powiecie na temat takiego wykorzystania stempli? Ja jestem jak najbardziej za i już mam kilka kolejnych propozycji wypełniania wzorów!
Na koniec chcę wam przedstawić małą zajawkę i zachęcić do obserwowania mojego bloga na dniach bo szykuje się małe (albo i całkiem spore) rozdanie ze mną i sklepem maani.pl
(wybaczcie za słabe zdjęcie ale robione telefonem)
Tym miłym akcentem kończę dzisiejsza notkę. 
Miłego weekendu.
Całuję 
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *