Przejdź do treści

O łapaczu snów od MoYou London

Dzisiaj przybywam do was z odrobiną koloru. Na paznokciach w takie upały powinien gościć kolor żywy, intensywny i ożywczy. Taki na pewno jest Flip Flop od Models Own.

Flip Flop jest dosyć częstym gościem na moich paznokciach. Lakier ten ma niesamowicie intensywny kolor i na pewno zwraca sobą uwagę. Niestety- jak dla mnie jest to lakier dosyć problematyczny. W prawdzie kryje świetni- jedna warstwa mogła by spokojnie wystarczyć, jednak jest na tyle gęsty że mocno smuży i zostawia nieciekawe zacieki. Ja jednak mu to wybaczam. Ma tak cudowny kolor że zniosę wszystko!

Uroczego neonka postanowiłam zestawić z intensywnym koralem i spokojnym błękitem w ciekawym wzorze jakim jest łapacz snów z płytki MoYou London. Łapacz został pokolorowany i przyklejony do mojego paznokcia zgodnie z instrukcją, którą pokazywałam w TYM poście. 
Do wykonania tego zdobienia zainspirowała mnie moja obudowa na telefon, którą otrzymałam od kochanej Tamit24 (zresztą tak jak i koszulkę, którą mam na zdjęciach, a która idealnie pasowała do tego motywu)

Co powiecie o tym mani? Lubicie takie neonowe barwy na paznokciach?
Pozdrawiam
Marchewka :*

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *