Przejdź do treści

Nowy cykl postów- o blogowych miejscach godnych polecenia.

Nowy rok niesie ze sobą nowe pomysły na bloga.
Jestem wielką fanką postów polecających inne blogi i stwierdziłam że i ja takie notki zacznę pisać. Jako że dużo siedzę przy komputerze (teraz jeszcze więcej bo pracę mam w miarę luźną) to co chwilę wyszukuję jakieś perełki blogowe. 
Dzisiaj chciała bym zapoznać was z kilkoma blogami na które zawsze zaglądam jak tylko pojawi się nowa notka i które to obejrzałam od deski do deski by zapoznać się z uroczymi autorkami. W prawdzie rzadko komentuję (nie wiem czemu…) ale zaglądam tam regularnie. Dzisiaj stawiam tylko na polskie blogerki. 
A więc zaczynam
Na pierwszym miejscu chciała bym umieścić chyba wszystkim znaną Paule- prowadzi bloga One Little Smile, która urzekła mnie swoją prosta szatą graficzną, świetnymi kolarzami i ogólnie masą pomysłów. Dzięki niej nauczyłam się robić ruchome menu w bocznych paskach jak i zainspirowała mnie do tworzenia ciekawych kolarzy. Ogólnie serdecznie polecam zajrzeć na jej bloga. 
Kolejny blog, na który zawsze zaglądam to Angelika’s Place– dziewczyna robi świetne zdjęcia, świetnie się ubiera i ciekawie pisze. To co mi się najbardziej spodobało to nietypowe posty z ciekawym tekstem i świetnym zdjęciem- jednym, minimalistycznym w jasnych barwach. Aż chce się fotografować. No i jej szaty graficzne- co chwile inna, ale każda dopracowana na ostatni guzik! 
 Jak można zauważyć po tym jak wybieram ulubione blogi to stawiam przede wszystkim na ciekawą szatę graficzną- kolejny blog też mnie tym przyciągnął. Bambi swoim banerem dosłownie mnie kupiła, po fazie na sowy teraz pokochałam wszystkie jelonki, łosie itd, a te widniejące na jej blogu są przeurocze. Do tego świetne teksty, ciekawe recenzje i ładne zdjęcia. Nic tylko wchodzić! 
Na koniec pozwoliłam sobie zostawić moją koleżankę jeszcze z liceum, a która (podobno dzięki mnie) wylądowała na Wzornictwie. Herbaciarka tworzy bloga całkowicie odbiegającego tematycznie od wymienionych wcześniej, ale to co tam przedstawia jest tak apetyczne że aż sama mam ochotę coś takiego zrobić i zjeść. Niestety mam dwie lewe ręce w kuchni i kończy się tylko na oglądaniu genialnych zdjęć- dziewczyna ma talent i tyle. 
Ok na dzisiaj tyle blogowych miejsc które odwiedzam. Oczywiście nie jest to wszystko -mam otwarte właśnie ponad 20 kart z blogami, o których chciałam tu napisać, ale stwierdziłam że na razie wybiorę tylko garstkę- tak by zostawić sobie materiał na kolejne posty. Jestem ciekawa ile z was też odwiedza te blogi razem z zemną. 
PS. Czy chcecie czytać takie posty czy sobie ten temat darować? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *