Przejdź do treści

Małe odświeżenie bloga

Pora na małą zmianę na blogu- z racji tego że jestem lekko przeziębiona i leżę w łóżku z moim lapkiem na kolanach postanowiłam lekko odświeżyć mojego bloga. 
Uważam że im ładniejszy blog tym lepiej się go czyta więc staram się umilić wam jak najbardziej czytanie lekko “podrasowując” mojego bloga.
Jako że samo tło jest takie “moje” nie zmieniałam w nim nic, kolorystycznie też mi wszystko gra więc nadal na blogu dominuje marchewkowa-pomarańcza (ciekawe czemu? 😉 ) i miętowy-turkus (i tu kolory na każdym monitorze mogą być trochę inne), ale logo lekko mi się przejadło więc postanowiłam zmontować coś innego. Postawiłam na geometrię i rozetę, którą często wykorzystuję w moich kolażach. Zmieniłam też obrazki w menu (archiwum, to czytam, menu, obserwatorzy) i dodałam ikonki do adresu pocztowego, instagramu i tumbry, gdzie też można mnie znaleźć i zmieniłam ikonki do odsyłacza na starsze i nowsze posty. Dla przypomnienia daję stare i nowe logo- jak uważacie- zmiana na lepsze czy gorsze? 
Edit. Właśnie mój Pan T stwierdził że stare logo było lepsze… ehh chyba szykuje się kolejna zmiana 😀
EDIT- jako że wszystkim- łącznie ze mną jednak bardziej podobało się stare logo to je przywracam 🙂 kiedy indziej wezmę się za jego zmianę. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *