Przejdź do treści

Kilka zakupowych nowości

Jako że mam naprawdę sporo nowości dzisiaj dodaję jeszcze jedną notkę.

Będąc w Holandii cierpiałam katusze czytając posty dziewczyn z zakupami biedronkowymi gdzie można było dostać za dobre pieniądze kosmetyki Bella. Jako że mam z tej firmy kilka rzeczy nie pogardziła bym zakupem błyszczyka czy to lakieru. Byłam pewna że ja się na nic nie załapię po powrocie do Polski… a tu zdziwienie! Nie dosyć że wszystko było to jeszcze przecenione! I takim oto sposobem stałam się właścicielką przecudownego błyszczyku i podkładu matującego- za błyszczyk i podkład dałam ok 10zł.

Błyszczyk pachnie cudownie. Niestety jeszcze nie wiem jak się sprawdzi podkład- nie powiem bym spodziewała się cudów, kupiłam go bo mój stary podkład jest na wykończeniu, a ten był na tyle tani że chętnie go wypróbuje 🙂
Kolejną nowością są lakiery H&M, które kupiłam w czerwcu na allegro totalnie przez przypadek.
Znalazłam jakąś aukcję z lakierami H&M z 6 neonowymi odcieniami- była to licytacja i stała na 35zł- stwierdziłam że co mi szkodzi zalicytować- wiedziałam że te lakiery stoją za 15zł więc całkiem się opłacało.
Potem okazało się że byłam jedyną osobą co zalicytowała tą aukcję no i wygrałam.
Zapłaciłam i czekałam na przesyłkę… czekałam i czekałam… i czekałam… okazało się że były jakieś problemy z tym sprzedawcą i czekałam aż do sierpnia!
No ale opłaciło się bo dostałam aż 8 lakierów!
Wyliczyłam że całość tego zestawy wyniosła by mnie w sklepie 120zł! A tu zapłaciłam wraz z przesyłką 40zł.
No… i postanowiłam że robię detoks od lakierowych zakupów (nawet nie kupiłam lakierów w biedronce chociaż kilka kolorów mnie kusiło)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *