Przejdź do treści

Jeśli chcesz połączyć pasję do manicure z ciekawą karierą, zapisz się na szkolenie kosmetyczne ze stylizacji paznokci! Szkoła Marchewkowe Studio zaprasza na atrakcyjne kursy, w których trakcie opanujesz tajniki wykonywania zdobień zarówno popularnymi technikami, jak i bardziej niszowymi stylistykami. Zajęcia prowadzone są przez osoby mające dużą wiedzę i doświadczenie, dlatego warto w nich uczestniczyć. Masz do dyspozycji kilkanaście opcji o rozmaitej tematyce, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Szkoła stylizacji paznokci

Wybierz profesjonalne szkolenie i spraw, że stylistyka paznokci stanie się dla Ciebie źródłem dochodu, a nie tylko hobby. Nieustannie organizujemy kolejne kursy kosmetyczne, których tematyka poświęcona jest manicure i pedicure, a także innym, ciekawym zagadnieniom. Nasza szkoła stylizacji oferuje przede wszystkim zajęcia grupowe, w których trakcie zdobędziesz wiedzę praktyczną i teoretyczną niezbędną do tworzenia pięknych zdobień dla przyszłych klientek.

Marchewkowe Studio to szkoła stylizacji paznokci z szeroką ofertą edukacyjną dla wszystkich zainteresowanych. W czasie zajęć nauczysz się wykonywać perfekcyjnie hybrydy czy żele, a także poznasz inne stylistyki wykonywania paznokci i dowiesz się więcej na temat najlepszych preparatów oraz narzędzi, z których warto korzystać w codziennej pracy. Nieustannie poszerzamy katalog kursów o kolejne zajęcia przeprowadzane w rozmaitych terminach. Aby zapisać się na konkretne szkolenie kosmetyczne, postępuj zgodnie z instrukcją opisaną na stronie internetowej.

Kontakt

Dominika Michalska Marchewkowe Studio Frąckowskiego 5
76-200 Słupsk