MANICURE

Zadbane dłonie i paznokcie są naszą wizytówką. Świadczą o poczuciu estetyki, ale też mogą zdradzać wiek. Nie trzeba zatem przypominać, jak ważne jest dbanie o ich wygląd. Niektóre zabiegi pielęgnacyjne można wykonać samodzielnie w domu, jednak nikt nie zadba o Twoje paznokcie tak jak wykwalifikowana manikiurzystka. Podczas wizyty w gabinecie można osiągnąć znacznie lepsze i trwalsze efekty, a ponadto jest to czas relaksu. Marchewkowe Studio zaprasza na profesjonalny manicure w Słupsku.

ZABIEGI MANICURE Z NASZEJ OFERTY:

MANI KLASYCZNY – to zabieg, który zajmuje najmniej czasu, ale pozwala skutecznie zadbać o estetyczny wygląd paznokci. Rozpoczyna się usunięciem wszelkich zanieczyszczeń. Następnie paznokciom nadawany jest odpowiedni kształt poprzez delikatne piłowanie. Usuwane są też wszelkie nierówności i zniekształcenia płytki paznokcia. Potem dłonie poddawane są specjalnej kąpieli. Kolejnym etapem jest usuwanie zrogowaciałego naskórka na dłoniach i usuwanie lub odsuwanie naskórka (w zależności od woli klientki). Na końcu na płytkę paznokcia nakładana jest oliwka o działaniu wzmacniającym, a na dłonie – krem nawilżający. Paznokcie mogą być też wykończone odżywką lub malowane lakierem.

MANI JAPOŃSKI – manicure japoński to metoda, która wzmacnia paznokcie. Od klasycznego zabiegu manicure różni się tym, że w płytkę paznokcia wcierana jest odżywcza pasta (zawierająca witaminy A i E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego). Na koniec wcierany jest puder uniemożliwiający wypłukiwanie dobroczynnych składników przez najbliższe tygodnie. Po takim manicure paznokcie stają się mocniejsze i przestają się rozdwajać, a dodatkowo mają piękny, naturalny wygląd z połyskiem perły. Należy wziąć pod uwagę, że przez 2 tygodnie po zabiegu nie należy malować paznokci.

MANICURE HYBRYDOWY – obecnie manicure hybrydowy to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych stosowanych na paznokcie. Zabieg przypomina tradycyjne malowanie paznokci, jednak po każdej warstwie trzeba włożyć ręce pod specjalną lampę UV (baza, 1-2 warstwy lakieru, top). Istotną zaletą manicure z użyciem lakierów hybrydowych jest trwałość – lakier utrwalany w lampie UV utrzymuje się nawet do 2 tygodni. Manicure hybrydowy wykonujemy wybranymi kolorami lub techniką french-babyboomer (z efektem subtelnego frencha), jak również proponujemy zdobienia malowane ręcznie.

ZDEJMOWANIE HYBRYDY ORAZ ŻELU

Częstą przyczyną problemów z paznokciami jest niewłaściwe ściąganie produktu. W ofercie naszego salonu w mieście Słupsk znajduje się też usługa profesjonalnego zdejmowania hybryd i żelu, która minimalizuje ryzyko zniszczenia naturalnej płytki i pozwala przygotować paznokcie do kolejnych zabiegów.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU MANICURE:

  • grzybica, drożdżyca rąk i paznokci
  • stany zapalne, alergiczne, infekcyjne
  • niezagojone rany w miejscu zabiegu.