PAZNOKCIE HYBRYDOWE

Manicure hybrydowy to zabieg cieszący się dużym uznaniem klientek. Paznokcie hybrydowe prezentują się efektownie, a jednocześnie naturalnie, więc są znacznie lepszym wyborem od dawniej stosowanych tipsów. Ponadto są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu można wykonywać komfortowo codzienne czynności, bez obawy o powstanie odprysków. Ważne jest również to, że metoda nie wymaga długich paznokci. Marchewkowe Studio zaprasza więc wszystkie panie, które chcą cieszyć się piękną i trwałą stylizacją paznokci na manicure hybrydowy w Słupsku.

NA CZYM POLEGA MANICURE HYBRYDOWY?

Najpierw kosmetyczka wykonuje czynności podobne do klasycznego manicure – usuwa skórki i piłuje paznokcie, nadając im odpowiednią długość i preferowany kształt. Następnie płytka jest delikatnie spiłowywana, oczyszczana i odtłuszczana dla lepszej trwałości manicure. Na tak przygotowane paznokcie można rozpocząć nakładanie poszczególnych warstw manicure hybrydowego – najpierw bazę, potem lakier (1-2 warstwy w zależności od wybranego przez klientkę koloru), a następnie nabłyszczacz. Każda warstwa jest oddzielnie utwardzana pod specjalną lampą UV. Na końcu paznokcie są oczyszczane i manicure hybrydowy jest gotowy. Aby osiągnąć efekt wypielęgnowanych dłoni, na koniec zabiegu można nałożyć olejek lub krem. Lakier utrzymuje się do około 2 tygodni, a nawet dłużej. Po tym czasie ze względów estetycznych zalecane jest jednak ponowne skorzystanie z zabiegu (z uwagi na powstający odrost naturalnego paznokcia).

Proponujemy różne rodzaje wykończenia paznokci hybrydowych. Najbardziej popularne jest malowanie na jednolity kolor. Jest to klasyka, dzięki której uzyskujemy uniwersalny wygląd paznokci. Specjalistka pomoże w dobraniu modnego koloru na dany sezon czy z uwzględnieniem nadchodzących okoliczności. Manicure może być też wzbogacony o zdobienia malowane ręcznie. Wybór wzorów jest właściwie nieograniczony. Alternatywą dla kolorów jest french-babyboomer. W tym przypadku stosowane jest subtelne cieniowanie lakierami hybrydowymi, utrzymane w naturalnych barwach paznokcia. Efekt babyboomer sprawdzi się w każdej sytuacji, gdyż pasuje zarówno na co dzień, jak i na uroczystą okazję. Wszystkie rodzaje manicure hybrydowego możliwe są również do wykonania przy pedicure (na paznokcie stóp).

W naszym gabinecie w mieście Słupsk zajmujemy się też zdejmowaniem hybryd. Uprzedzamy, że niewłaściwe ściąganie produktu może przyczynić się do uszkodzenia płytki, dlatego zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług, aby móc za każdym razem cieszyć się pięknymi i zdrowymi paznokciami.