Oferujemy szkolenia

Szkolenia stylizacji paznokci

Piękne, zadbane paznokcie to wizytówka każdej kobiety. Dbanie o dłonie i ich wygląd jest więc bardzo ważne. Wiele osób zwraca uwagę na ich prezencję, jest to także kluczowe w niektórych zawodach, gdzie zachodzi potrzeba kontaktu z klientami czy współpracownikami. Obecnie do dyspozycji jest bardzo wiele metod zdobienia paznokci. Można się zdecydować na manicure klasyczny, manicure hybrydowy czy stylizację paznokci żelowych. Problemu nie stanowi nawet zrekonstruowanie płytki paznokcia bądź jej wydłużenie. Doświadczona manicurzystka powinna znać wszystkie te metody, aby mogła sprostać wymaganiom swoich klientek. Odpowiedzią na te potrzeby są specjalistyczne szkolenia Paznokcie, ich zdobienie i pielęgnacja wymagają nie tylko wiedzy, ale również umiejętności manualnych. Profesjonalne wskazówki pomogą je rozwinąć pod warunkiem, że udzieli ich doświadczona manicurzystka.

Hybrydowe paznokcie szkolenia ze stylizacji

Manicure hybrydowy to obecnie najmodniejsza metoda zdobienia paznokci, dlatego też proponujemy szkolenia kosmetyczne uwzględniające nowe techniki hybrydowej stylizacji. Można na nich poznać najnowsze trendy na nadchodzący sezon. Szkolenia kosmetyczne obejmują zagadnienia teoretyczne, jednak w głównej mierze skupiają się na ćwiczeniach praktycznych, które są na bieżąco sprawdzane i oceniane. Kurs trwa do 5 godzin, a w jego trakcie można dowiedzieć się, czym jest manicure hybrydowy, jak należy przygotować naturalną płytkę paznokcia, jakie są zasady malowania paznokci i w jaki sposób usunąć lakier. Omówiony zostanie również sprzęt potrzebny do wykonania manicure hybrydowego, a także najmodniejsze wzornictwo. Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się, czym jest i jak wykonuje się efekt syrenki, ombre, holo i efekt szkła. Szkolenia paznokci przeprowadzane są w 3-osobowych grupach, dzięki czemu uwaga osoby prowadzącej jest skupiona na każdym z kursantów.

Szkolenie stylizacja paznokci – manicure żelowy

W naszej ofercie znajduje się również szkolenie z techniki żelowej, wykorzystywanej często do przedłużenia paznokci. Udostępniamy w pełni wyposażone stanowiska, na których znajduje się sprzęt najlepszej klasy. Co ważne, terminy szkoleń dostosowywane są do indywidualnych potrzeb uczestników. Wystarczy zatem wyrazić chęć udziału, a wspólnie uzgodnimy najbliższy możliwy termin szkolenia Manicure klasyczny także znajduje się w kręgu naszych zainteresowań, dlatego kursanci otrzymają ogromną dawkę wiedzy niemal na każdy temat dotyczący paznokci. Dzięki temu będą w stanie zaproponować klientkom najlepsze ich zdaniem metody zdobienia i nie tylko. Ciekawą propozycją jest szkolenie ze stylizacji paznokci dla początkujących, które trwa aż dwa dni. Jest to optymalny czas, który pozwala nabyć i przećwiczyć zdobytą wiedzę.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów. Podczas zajęć ze specjalistkami uda się zobaczyć, w jak różnorodny sposób można pielęgnować i zdobić paznokcie Szkolenia kończą się wystawieniem imiennych certyfikatów.