KURS STYLIZACJI PAZNOKCI ŻELOWYCH DLA POCZĄTKUJĄCYCH – 2 DNI

Jak wygląda kurs stylizacji paznokci?

Kurs obejmuje cześć teoretyczna oraz praktyczną. Kursant przez cały czas jest pod opieką instruktora który kieruje jego każdym ruchem ręki. Po zakończeniu szkolenia kursanci otrzymują Międzynarodowy Certyfikat, który daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szanse na rynku pracy.

Zdobywając tytuł stylisty pazonokci Mistero Milano zostają Państwo przygotowani w najwyższym stopniu na oczekiwania rynku.

Stylizacja paznokci dla początkujących

Przedstawiamy Państwu profesjonalny kurs stylizacji paznokci, który skupia się na metodzie żelowej. Podczas dwóch dni intensywnej pracy, kursanci otrzymają dawkę ogromnej wiedzy na temat przedłużania i zdobienia paznokci. Łączny czas trwania takiego szkolenia wynosi do 18 godzin i przeprowadzany jest w maksymalnie 3-osobowych grupach. Dzięki temu możliwe jest jak najlepsze przekazanie wiedzy i sprawdzenie postępów każdej z osób biorącej udział w szkoleniu. Kurs rozpoczyna się od zagadnień teoretycznych, omówiony zostanie profesjonalny sprzęt, rodzaje i marki lakierów, a także różne techniki żelowej stylizacji paznokci. Po krótkim wprowadzeniu, rozpoczną się ćwiczenia na modelkach. Kursanci otrzymają profesjonalne instrukcje, porady i wskazówki. Każdy ich ruch będzie nadzorowany i szczegółowo omawiany, a wszystko to odbędzie się w miłej atmosferze.

Kurs stylizacji paznokci – kto może skorzystać?

Przygotowany przez nas kurs skierowany jest do każdego, kto chce nabyć bądź poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie modelowania i zdobienia paznokci przy użyciu masy żelowej. Poruszone zostaną zagadnienia modelowania paznokci za pomocą tipsów i szablonów. Kursanci dowiedzą się również, czym jest i jak wykonuje się french permanentny. Nie należy obawiać się błędów przy wykonywaniu poszczególnych zadań. Ich występowanie jest naturalne o osób, które nie mają dużego doświadczenia w stylizacji paznokci. Postaramy się zrobić wszystko, by kursanci szybko nabrali wprawy i byli zadowoleni z własnych postępów.

Jak przygotować się do szkolenia?

Szkolenie kierowane jest do osób początkujących. Kursanci nie muszą więc dysponować wiedzą dotyczącą stylizacji paznokci, ani tym bardziej własnym sprzętem. W czasie trwania szkolenia udostępnione zostaną im specjalne stoiska pracy, wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty.

Do szkolenia może przystąpić każda osoba, która dokona rezerwacji i ureguluje wszystkie wymagane opłaty. Kurs kończy się wystawieniem imiennego certyfikatu Mistero Milano, stanowiącego przepustkę do świata kosmetycznego. Jest to dowód na posiadanie nowych umiejętności. Po ukończeniu szkolenia, kursanci będą przygotowani do pracy w gabinetach kosmetycznych i salonach stylizacji paznokci.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapisów na profesjonalny kurs stylizacji paznokci Mistero Milano. Przeprowadzane są one w kilku miastach w Polsce, do których należą m.in. Koszalin, Słupsk oraz Chojnice. Terminy ustalamy indywidualnie.

Program szkolenia ze stylizacji paznokci

Podstawy higieny w gabinecie.
Choroby paznokci.
Budowa paznokcia naturalnego i przedłużonego.
Manicure:
Prawidłowe przygotowanie płytki.
Prawidłowe dopasowane szablonów
Przedłużanie na formie.
Kładzenie koloru pod skórki.
French/ babyboomer
Korekta paznokci obgryzionych,
Zastosowanie frezarki

Czas trwania

16- 18H

Ilość kursantów

Max 3 osoby

Cena

1000zł  Grupowy (max 3 osoby)
1500zł Indywidualny

Lokalizacja

Marchewkowe Studio
Frąckowskiego 9
Słupsk

Certyfikat

Certyfikat Mistero Milano