Paznokcie żelowe

Dzięki nowoczesnym metodom możemy obecnie przedłużyć paznokcie, nadać im preferowany kształt i modny wygląd, a jednocześnie uzyskać bardzo trwały efekt. Proponujemy paznokcie żelowe (żel na formie), które sprawiły, że metoda akrylowa niszcząca płytkę odeszła do lamusa. Każda pani, która zdecyduje się na paznokcie żelowe w Słupsku i odwiedzi nasze Marchewkowe Studio, na pewno będzie zadowolona z pięknej stylizacji paznokci, która nie odpryskuje i nie zdrapuje się.

Paznokcie żelowe na formie – przebieg zabiegu

Zabieg rozpoczyna się od skrócenia, wypiłowania boków i zmatowienia płytki. Następnie paznokcie są oczyszczane z pyłków. Skórki są odsuwane lub usuwane specjalnymi narzędziami. Następnie płytka jest odtłuszczana przy użyciu cleanera i wacików bezpyłowych. Kiedy mamy już tak przygotowaną płytkę, możemy przystąpić do etapu żelowania. Przy przedłużaniu najpierw na palce nakładane są formy. Żel formowany jest według preferencji klientki dotyczących długości i kształtu płytki. Utrwalanie następuje w lampie UV przez 2-3 minuty. Po tym czasie przedłużona płytka jest gotowa do dalszej pracy – ściągamy formy, wyrównujemy i piłujemy. Przy nakładaniu kolejnych warstw manikiurzystka nadaje paznokciom odpowiedni wygląd w zależności od indywidualnych upodobań. W naszym gabinecie w mieście Słupsk oferujemy wykonanie paznokci żelowych z dwoma rodzajami wykończenia do wyboru. Może to być wykończenie kolorem lub z efektem babyboomer (subtelne cieniowanie wzorowane na manicure typu french).

Uzupełnianie paznokci żelowych

Po około 2-3 tygodniach należy wykonać uzupełnianie paznokci, ponieważ naturalna płytka w ciągu jednego miesiąca rośnie o średnio 7-8 mm. Po pewnym czasie od wykonania zabiegu widoczny stanie się odrost. Aby zachować estetyczny wygląd, konieczne okaże się dopełnianie. Pozwoli to też uniknąć zwiększonego ryzyka złamania się płytki. Dzięki korekcie można znów cieszyć się świetnie wyglądającymi i mocnymi paznokciami. Koszt uzupełniania jest też znacznie niższy niż w przypadku wykonania całych paznokci od nowa, a sam proces trwa znacznie krócej. Jeśli jednak paznokcie przestaną się podobać, można je w całości zdjąć. Pragniemy uczulić wszystkie panie korzystające z metody manicure żelowego, że niewłaściwe ściąganie produktu może grozić uszkodzeniem płytki. Zachęcamy zatem do skorzystania z profesjonalnej usługi ściągania żelu, która zapewnia zachowania zdrowych i pięknych paznokci.

Serdecznie zapraszamy do umówienia wizyty w naszym Marchewkowym Studio!