DOSZKOLENIE Z TECHNIKI ŻELOWEJ

Profesjonalny kurs organizowany w Autoryzowanym Centrum Mistero Milano przeprowadzany jest według najnowszych i najbardziej efektywnych metod nauczania. Do Waszej dyspozycji oddajemy stanowiska pracy w pełni wyposażone w wysokiej klasy urządzenia, narzędzia, produkty i kosmetyki. Pracujemy na najwyższej jakości produktach Mistero Milano, zapewniamy materiały szkoleniowe.

Termin szkolenia dobierany jest indywidualnie do Waszych potrzeb. Kurs obejmuje część teoretyczną oraz część praktyczną. Przez cały czas pozostajecie pod opieką instruktorki, która kieruje każdym ruchem Waszej ręki. Po zakończeniu szkolenia otrzymujecie Międzynarodowy Certyfikat, który daje prawo wykonywania zawodu i zwiększa szanse na rynku pracy.

Szkolenie jest zakończone wydaniem IMIENNEGO MIĘDZYNARODOWEGO CERTYFIKATU. Zdobywając tytuł stylistki paznokci Mistero Milano zostajecie przygotowane na coraz bardziej wymagające oczekiwania rynku, tak by móc zaproponować swoim Klientkom usługi najwyższej jakości.

Program doszkolenia jest dobierany indywidualnie w zakresie stylizacji paznokci metodą żelową. Instruktor analizuje pracę kursanta by wychwycić wszystkie błędy techniczne.

Czas trwania

4-6 godzin

Ilość kursantów

Max 2 osoby

Cena

600zł Grupowy (max 2 osoby)

800zł Indywidualny

Lokalizacja

Marchewkowe Studio
Frąckowskiego 9
Słupsk

Certyfikat

Certyfikat Mistero Milano